Back to top

Vinotéka firmy Liebherr vyznamenána cenou iF Design Award

Ochsenhausen (Německo), 2017 – nová vestavná temperovaná vinotéka EWTgb 3583 firmy Liebherr s čelními skleněnými dveřmi bez rukojeti a s technologií TipOpen získává prestižní cenu iF Design Award 2018.

U domácích spotřebičů firmy Liebherr určuje koncepci designu klasická zásada „design odpovídá funkci“. Vinotéka EWTgb 3583 splňuje nejvyšší estetické nároky. Kvalita designu se tu projevuje v mnoha detailech: s technologií Tip-Open, tónovanou skleněnou výplní a volitelným černým nebo bílým rámem je to optimální temperovací vinotéka k vestavbě do moderních kuchyní bez rukojetí a do obytných místností. Lehkým dotekem dveří se spotřebič otevře - zcela bez uchopení. Dvě teplotní zóny s přesným nastavením teploty na jeden stupeň splňují při náročném skladování vína veškeré vaše požadavky. Perfektní klimatické podmínky zajišťuje filtr s aktivním uhlím, který čistí vzduch a chrání víno před nepříjemnými pachy. Lahve s vínem jsou bezpečně uloženy na kvalitních dřevěných roštech a flexibilní systém popisných štítků umožňuje rychlý přehled o zásobách. Mimo to je vinotéka EWTgb 3583 díky speciálnímu zasklení a LED osvětlení energeticky velmi efektivní a úsporná. Perfektnímu skladování vína tak již nic nestojí v cestě.

O soutěži iF Design Award

Již 65 let je cena iF Design Award celosvětově uznávanou známkou vynikajícího designu. Tato žádoucí pečeť kvality patří ve světě k nejdůležitějším cenám za design. Z více než 6 400 výrobků, přihlášených účastníky z 54 zemí, vybrala 63členná nezávislá mezinárodní porota expertů vítězné produkty, vyznačující se zdařilou kombinací hledisek tvaru, funkčnosti a ekologické udržitelnosti.

Popisy k obrázkům

Skvělé vyznamenání pro domácí spotřebiče firmy Liebherr potvrzuje nároky na kvalitu, design a inovaci: Temperovaná vinotéka EWTgb 3583 získala cenu iF Design Award.

LIEBHERR EWTgb 3583
iF Design Award 2018