Back to top

Veletrh HOST Milano 20.10. - 24.10.2017

Na milánském veletrhu HOST od 20. do 24. října 2017 představíme na ploše 133 m2 řadu zajímavých inovací našeho sortimentu profesionálních chladniček a mrazniček. V tomto roce uvedeme novinky jak v uchovávání zmrzliny, vína a ostatních nápojů, tak v gastronomii a pečení. Spotřebiče LIEBHERR jsou praktické, snadné na údržbu a také nabízejí možnost lákavě vystavit zboží určené k prodeji.

Jednou z hlavních událostí veletrhu bude představení našeho nového online konfigurátoru, který jsme poprvé uvedli na veletrhu IFA v Berlíně, a který si budou moci naši zákazníci vyzkoušet k nakonfigurování vlastního chladicího vybavení. Online konfigurátor nabízí spoustu možností, jak spotřebič přizpůsobit potřebám zákazníků. Budou si moci zvolit barvu a materiál vnitřního vybavení spotřebiče a vybrat si ze široké škály obrázků a vzorů k jeho vyzdobení. Zákazníci mohou také použít svá vlastní loga a fotografie, které budou součástí značky umístěné v popředí.

LIEBHERR rovněž představí “SmartMonitoring” – inovativní řešení pro sledování profesionálních chladniček a mrazniček, což zaručuje větší bezpečnost a pohodlí. V budoucnu tak budou mít zákazníci přístup k údajům o svých spotřebičích odkudkoli. Budou moci využívat nejen dvoucestný poplašný systém, ale i možnost snadné tvorby vlastních dokumentů (HACCP). Spotřebiče jsou navíc díky funkcím SmartAlarm a RemoteSupport méně náchylné k poškození.

Navštivte stánek P15 Q18 v Pavilonu 5 a prohlédněte si kvalitní produkty LIEBHERR. Budeme se na Vás těšit!

LIEBHERR
Váš specialista na chlazení a mrazení

Veletrh HOST Milano 20.10. - 24.10.2017
Štítek: