Back to top

Tisková zpráva

Společnost Liebherr- Hausgeräte získala ocenění Red Dot Award 2018

Ochsenhausen (Německo), 2018 – Expertní komise s mezinárodním zastoupením složená z tvůrců, profesorů designu a odborných novinářů vybírala z více než 5 000 přihlášek a udílela žádanou pečeť kvality za kvalitu ztvárnění. Přesvědčit přitom dokázala kombinovaná chladnička s mrazničkou Liebherr CBNes 6256 a také vestavná vinotéka EWTdf 3553.

Liebherr: Umění nikdy nebylo úžasnější!

Ochsenhausen (Německo) – Přechod mezi kuchyní a obývacím prostorem se stává plynulejším, než kdy dříve - díky principu otevřeného plánování kuchyně. Pro mnoho lidí je tedy vizuální přitažlivost spotřebičů důležitější, než dříve. Liebherr Domestic Appliances rozšiřuje svou škálu modelů - škálu charakteristickou technickými inovacemi a harmonickým sladěním barev, tvaru a materiálu.

Objevit individuální design – zažít inovativní řešení

Ochsenhausen (Německo) 2018 – Na mezinárodním kuchyňském veletrhu EuroCucina v Miláně Liebherr od 17. do 22. dubna 2018 představí lifestylové produkty s inovačními nápady.

Správné teplotní zóny pro všechny potraviny

Ochsenhausen (Německo) 2018 – Šestice teplotních zón pro dokonalou čerstvost. Liebherr svojí řadou BluPerformance nastavuje nová měřítka v oblasti energetické účinnosti, využitelného objemu a uživatelského komfortu. Zmíněnou řadu nyní rozšiřuje model SBSes 8486 v provedení Side-By-Side. V různých teplotních zónách naleznou všechny potraviny dokonalé skladovací podmínky.

Nadace Warentest (testování zboží): vítězství v testu patří spotřebičům Liebherr

Ochsenhausen (Německo) 2018 – V březnovém vydání magazínu „test“ (03/2018) byly tři spotřebiče Liebherr vyznamenány jako vítězové testu ve své kategorii. Vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou ICBP 3266 získala ocenění „dobrá“, volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou CN(ef) 4315 získala nejlepší ocenění se známkou 1,6.

Vinotéka firmy Liebherr vyznamenána cenou iF Design Award

Ochsenhausen (Německo), 2017 – nová vestavná temperovaná vinotéka EWTgb 3583 firmy Liebherr s čelními skleněnými dveřmi bez rukojeti a s technologií TipOpen získává prestižní cenu iF Design Award 2018.

European Innovation Impact Award 2017 získaly domácí spotřebiče Liebherr

European Innovation Impact Award 2017 získaly domácí spotřebiče Liebherr​

Ochsenhausen (Německo) – Společnost Liebherr-Hausgeräte GmbH získala v rámci konference ideasEurope v Bruselu cenu za nejlepší management nápadů a inovací. Cenu jí udělil německý institut pro management nápadů a inovací (Deutsche Institut für Ideen- und Innovationsmanagement) a ideasEurope v kategorii „Best Innovation Management“.

Liebherr-Hausgeräte získává German Design Award 2018

Ochsenhausen (Německo), říjen 2017 – společnost Liebherr-Hausgeräte získala od German Design Council ocenění German Design Award 2018. Jde o jednu z nejprestižnějších designových soutěží na světě, která je vysoce ceněna v průmyslových kruzích i mimo ně.

Liebherr Domestic Appliances a britská technologická společnost Smarter zahajují spolupráci v oboru inteligentní správy potravin

Ochsenhausen (Německo) – německý výrobce ledniček a mrazáků Liebherr uzavřel obchodní partnerství s britskou společností Smarter, jež poskytuje svou bezdrátovou technologii. Toto partnerství bylo dnes oznámeno na berlínském IFA 2017 a obě společnosti představily své nové technologie.

S řadou MyStyle jde Liebherr ruku v ruce s trendy

Ochsenhausen (Německo) 2017 – megatrendy ovlivňují naše chování a setkáváme se s nimi každým dnem. Megatrend individualizace je zároveň vysoce výrazný a utváří moderní životní styl. S řadou MyStyle nabízí Liebherr unikátní příležitost pro tvorbu ledničky dle vlastní představivosti.

Směrem k digitální budoucnosti: Lednička nikdy nebyla chytřejší

Ochsenhausen (Německo) 2017 – Neomezený přístup k mobilnímu internetu spojuje virtuální svět s reálným a uživatelé mohou často těžit ze vzrušujících a zajímavých funkcí. To je také pravdou konceptu SmartHome, ve kterém budou v budoucnosti hrát chytré ledničky klíčovou roli: Vybavené technologií SmarDevice od Liebherru otevírají nové dimenze ve skladování potravin. Vstupenkou do tohoto propojeného světa je SmartDeviceBox, které lze snadno připojit k internetu pomocí WiFi.

Veletrh HOST Milano 20.10. - 24.10.2017

Na milánském veletrhu HOST od 20. do 24. října 2017 představíme na ploše 133 m2 řadu zajímavých inovací našeho sortimentu profesionálních chladniček a mrazniček. V tomto roce uvedeme novinky jak v uchovávání zmrzliny, vína a ostatních nápojů, tak v gastronomii a pečení. Spotřebiče LIEBHERR jsou praktické, snadné na údržbu a také nabízejí možnost lákavě vystavit zboží určené k prodeji.

Liebherr na IFA 2017: Chytré a individuální

Ochsenhausen (Německo) 2017 – Na Mezinárodní rozhlasové výstavě (IFA) v Berlíně společnost Liebherr-Hausgeräte představí ve dnech 1. až 6. září 2017 špičkové digitální produktové novinky. Motto veletrhu v letošním roce zní „Making your life smarter“. Pomocí zařízení SmartDevice se více než 120 přístrojů může stát centrem inteligentního chlazení. Technologii FridgeCam, poháněná systémem Smarter a VoiceControl MIA společnosti Liebherr lze integrovat modulárně. Snadno se dělají jak nákupní seznamy, tak i seznamy zásob.

Společnost LIEBHERR Hausgeräte se díky jedinečnému designu svých produktů stala držitelem ceny Red Dot Award 2017

Ochsenhausen (Německo) 2017 – Prémiový design americké chladničky SBSes 8663 a kombinované chladničky CBNPes 5758 byl oceněn prestižní cenou Red Dot Award 2017 v kategorii produktového designu. Toto ocenění je známkou estetické i funkční kvality a smyslu pro inovaci, vlastností, které naše produkty staví do čela globálního trhu.

Prestižní ocenění iF Design Award pro BlackSteel Side-by-Side chladničku Liebherr

Ochsenhausen (Německo), 2017 – Desátého března 2017 převezmou zástupci společnosti Liebherr prestižní ocenění iF Design Award za produktový design spotřebičů SBSbs 8673 BluPerformance a CBNPes 5758 BluPerformance. Jedná se o spotřebiče, které jsou díky své nadčasové eleganci a čistým, minimalistickým liniím designu HardLine středem pozornosti každé kuchyně.

LIEBHERR na veletrhu IFA 2016

Liebherr představí na veletrhu IFA 2016 digitální řešení pro svá zařízení řady BluPerformance

Ochsenhausen (Německo) 2016 – Na veletrhu IFA 2016 představí společnost Liebherr, jak digitalizace přináší opravdový užitek do každodenního života. Inteligentní zařízení řady BluPerformance nabízí zákazníkovi interaktivní možnosti pro management potravin a zvyšuje standardy týkající se energetické účinnosti, užitného objemu i designu.

Značka LIEBHERR v síni slávy Best Design Brand 2016/2017

Porota Plus X Award vybrala značku LIEBHERR do Best Design Brand 2016/2017 v kategorii výrobků velkých domácích spotřebičů.

Toto speciální ocenění je udělování pouze jednou v produktové kategorii v jednom roce. Je omezeno pouze na malý počet výherců. Jedná se o ocenění značek, jejichž výrobky získaly nejvíce ocenění v kategorii "design" v průběhu celého roku.

Produktový design je jeden z nejdůležitějších podnětů pro nákup. To významně přispívá k rozhodnutí, která značka zvítězí nad konkurencí. Dobrý design vytváří pozitivní emoce a umožňuje zážitek z nakupování.

Doprava s vynesením do patra a další služby

Stále se snažíme zlepšovat naše služby. To nás vedlo ke změně externího dopravce a rozšíření služeb naší vlastní dopravy, kterou provozujeme v Praze a Středočeském kraji.

Otočení dveří u spotřebičů se zárukou

Při objednávce z našeho eshopu ZDARMA obrátíme závěs dveří u spotřebičů, které tuto možnost nabízejí. Změnu závěsu dveří uveďte do poznámky ve vaší objednávce, nebo kontaktujte náš servis na telefonu +420 602 324 293.

BlackSteel Side-by-Side získala ocenění iF Design Award 2015

Side-by-Side chladnička LIEBHERR SBSbs 7263 bude presentována na slavnostním předávání cen iF Design Award v Mnichově 27. února 2015 s oceněním za produktový design. Touto pečetí kvality jsou oceňovány produkty, které vynikají inovativními myšlenkami a výjimečným designem.

Kombinovaná chladnička LIEBHERR CBNPes 3756 vítězem testu

„Maximální chladicí výkon, minimální spotřeba“: tak zní hodnocení německé spotřebitelské organizace Stiftung Warentest vyřčené v rámci letošního porovnávání kombinovaných chladniček. Kombinovaná chladnička/mraznička LIEBHERR CBNPes 3756 byla jediným přístrojem nabízejícím funkce BioFresh a NoFrost a vysoce efektivní provoz odpovídající třídě A+++. S hodnocením „velmi dobrá“ se stala vítězem testu.

BlackSteel Side-by-Side získala ocenění Designu

Ochsenhausen (Německo) Listopad 2014: LIEBHERR získal ocenění Interior Innovation Award 2015 na veletrhu imm v Kolíně nad Rýnem a LivingKitchen 2015. Jedná se o nezávislé průmyslově orientované ocenění, které bylo v roce 2002 založeno Radou pro Design.

IFA 2014: LIEBHERR představuje “Svěžest v barvách“

Ochsenhausen (Německo) 30. června 2014: LIEBHERR-Hausgeräte je celosvětově uznávaným specialistou na poli profesionálního i domácího chlazení a mražení. Úspěch značky je založen na neustálém vývoji a realizaci nových technologií a opírá se o příslovečnou německou kvalitu. LIEBHERR uvádí na trh spotřebiče v klasickém designu, vybavené nadčasovou technologií, ale hlavním cílem firmy je maximální vstřícnost a přívětivost ke konečnému uživateli.

Inovace kuchyně 2014: LIEBHERR je oceněný cenou Oblíbená značka - zlato

LIEBHERR byl v roce 2014 oceněný oblíbenou cenou pu-blika jako „Oblíbená značka: zlato: vybraná uživateli.“ Toto ocenění získají společnosti a značky, které v letech 2012 až 2014 dostali pro tři výrobky titul „Kuchyňská inovace roku“.

Inovácia kuchyne 2014: LIEBHERR je ocenená cenou Obľúbená značka - zlato

LIEBHERR bol v roku 2014 ocenený obľúbenou cenou publika ako „Obľúbená značka: zlato: vybraná užívateľmi“. Toto ocenenie získajú podniky a značky, ktoré v rokoch 2012 až 2014 dostali pre tri výrobky titul „Kuchynská inovácia roka“.

Dva spotřebiče LIEBHERR obdržely cenu za design

Uživatelé chladniček na víno očekávají vysoce komfortní provoz, elegantní design a možnost dokonalého sklado-vání a temperování vína. Spotřebiče LIEBHERR představují čerstvost a požitek a jsou ideální pro každého, kdo si chce potraviny vychutnat ve velkém stylu. Chladnička na víno WTes 5872 a kombinace Side-by-Side SBSes 8283 byli vyznamenány cenou Interior Inno-vation Award 2013 v kategorii „Kuchyně a domácnost“.

Dva domácí spotřebiče LIEBHERR obdržely cenu „red dot design award“ 2013

Dva nové vestavné spotřebiče LIEBHERR uvedené v rámci programu pro rok 2013 získaly další cenu za design. Oceněna byla vestavná kombinace BioFresh ICBP 3256 a chladnička BioFresh IKBP 3554. Oba přístroje spadající do energetické třídy A+++ se staly nositeli designové ceny „red dot“ v kategorii „design výrobku“.

Chladničky LIEBHERR IKP 1650 a IKBP 2354 sa stali víťazom testu

LIEBHERR IKP 1650 bez mraziaceho boxu dosiahla ocenenie 1,7 v teste nemeckej spotrebiteľskej organizácie Stiftung Warentest. Chladnička s technológiou BioFresh IKBP 2354 so štvorhviezdičkovou mrazničkou sa s hodnotením „dobrý“ stala víťazom testu. Oba spotrebiče sa môžu pochváliť veľmi efektívnou prevádzkou odpovedajúcou triede A+++.

Chladničky LIEBHERR IKP 1650 a IKBP 2354 se staly vítězem testu

Německá spotřebitelská organizace Stiftung Warentest posuzuje spotřebiče na základě schopnosti udržování teploty, doby chlazení, spotřeby energie a uživatelské přívětivosti. S celkovým hodnocením 1,7 byla vestavěná lednička LIEBHERR IKP 1650 vítězem testu v energetické třídě účinnosti A+++. Mezi její klíčové vlastnosti patří nízká spotřeba energie společně s vysokou mírou pohodlí pro každodenní použití.

Kuchyňská inovace roku 2013 - dvojnásobné ocenění pro společnost LIEBHERR

I v roce 2013 získala společnost LIEBHERR oblíbenou cenu veřejnosti „Kuchyňská inovace roku“. Toto atraktivní vyznamenání bylo již posedmé udíleno na frankfurtském veletrhu Ambiente v únoru 2013. Nezávislé sdružení „LifeCare“ podporuje touto cenou povědomí spotřebitelů o inovacích a kvalitě. V kategorii velkých elektrospotře-bičů byly vyznamenány dvě novinky firmy LIEBHERR.

Kitchen Innovation 2012 - ocenění pro společnost LIEBHERR

Spotřebitelé požadují moderní vinotéky kombinující uživatelské pohodlí, stylový design a optimální skladovací a klimatické podmínky. Nezávislá iniciativa „LifeCare“ se zaměřuje na lidské potřeby a podněcuje hodnotu inovace a kvality na straně spotřebitele. V kategorii bílého zboží byla vinotéka LIEBHERR WTes 5872 oceněna spotřebitelskou cenou „Kitchen Innovation 2012“. Každoročně udílené ocenění poskytuje spotřebitelům aktuální orientaci na trhu při plánování nákupu. Postup udělení ocenění sestává ze dvou fází.

Stránky