Back to top

Správné teplotní zóny pro všechny potraviny

Ochsenhausen (Německo) 2018 – Šestice teplotních zón pro dokonalou čerstvost. Liebherr svojí řadou BluPerformance nastavuje nová měřítka v oblasti energetické účinnosti, využitelného objemu a uživatelského komfortu. Zmíněnou řadu nyní rozšiřuje model SBSes 8486 v provedení Side-By-Side. V různých teplotních zónách naleznou všechny potraviny dokonalé skladovací podmínky.

Mimořádné potěšení z čerstvosti přináší pokroková technologie BioFresh-Plus. Osvětlené přihrádky BioFresh je možné zcela vysunout a jsou vybaveny mechanizmem pro samočinné zasouvání s tlumením poslední fáze pohybu. Výhodou plně výsuvných přihrádek není jen to, že zákazník může své potraviny skladovat podstatně déle. Především o nich má úplný přehled. Například kozlíček vydrží při teplotě těsně nad 0 °C celých 19 dní namísto obvyklých sedmi. Technologie BioFresh tím šetří i peněženku, neboť se nemusí vyhazovat tolik potravin. Zároveň přináší také časové úspory plynoucí z méně častého nakupování.

Přihrádka na ryby a mořské plody se postará o přehled a pořádek:
Uvnitř přihrádky BioFresh-Plus se nachází samostatná zásuvka, v níž lze nastavit teplotu 0 °C nebo -2 °C. Výhoda pro zákazníky: velikost teplotní zóny lze pouhým posunutím flexibilně přizpůsobovat množství a velikosti potravin. Oddělená zásuvka se obzvláště hodí ke skladování ryb a mořských plodů, jejichž uchování nejlépe vyhovuje teplota -2 °C.

Zlepšováky pro větší pohodlí:
Jak skladovat potraviny prostorově úsporně a přitom přehledně? Systém VarioSafe s variabilně umístitelnými prvky poskytuje ten nejlepší přehled a spoustu místa pro drobné potraviny.
Energii, čas i námahu ušetří mrazicí část s technologií NoFrost, díky níž odpadá ruční odmrazování. Tvorbě námrazy brání proudící vzduch. Zásluhou automatického ledovače IceMaker budete mít i na příštím večírku dostatek ledových kostek v té nejvyšší kvalitě.

Účinné osvětlení se svítivými diodami boduje dlouhou životností a nízkým vývinem tepla. Přispívá rovněž k optimálnímu přehledu o uložených potravinách.

Správné skladování a vychutnávání ušlechtilých vín:
s láskou vypěstovaných, profesionálně vyzrálých a na stupeň přesně vychlazených. Vína přinesou ten nejvyšší požitek jen při vhodné technice skladování. Část pro skladování vín je pro mnohostranné použití vybavena dvěma nezávisle nastavitelnými oddíly s teplotním rozsahem od +5 °C do +20 °C. Ultrafialové záření může víno znehodnotit. Proto vrstvená skleněná výplň dvířek chrání uložená vína před vlivem paprsků a zároveň umožňuje prezentaci lahví v tom nejlepším světle stmívatelného osvětlení s LED.

Obrázek:
Kromě toho jsou přístroje Side-by-Side SBSes 8486 vybaveny technologií SmartDevice pro propojení do sítě a ovládání z mobilních koncových zařízení.

LIEBHERR SBSes 8486
LIEBHERR SBSes 8486