Back to top

S řadou MyStyle jde Liebherr ruku v ruce s trendy

Ochsenhausen (Německo) 2017 – megatrendy ovlivňují naše chování a setkáváme se s nimi každým dnem. Megatrend individualizace je zároveň vysoce výrazný a utváří moderní životní styl. S řadou MyStyle nabízí Liebherr unikátní příležitost pro tvorbu ledničky dle vlastní představivosti.

Ti, kteří by si chtěli navrhnout ledničku prostřednictvím vlastních nápadů se nyní mohou v Liebherr Domestic Appliances sami stát návrháři ledniček. To znamená žádná omezení či hranice pro kreativitu a představivost. S řadou MyStyle od Liebherr může být lednička přizpůsobena přání jednotlivce a pro každou příležitost - ať už jde o koníček, dárek nebo designový zlatý hřeb domácnosti.
Základní model Kcu 701 může být sestaven a přizpůsoben na dvou 40“ obrazovkách. Od materiálů a funkcí po barvu a osobité motivy, stát se návrhářem ledničky je jednoduché. Využití nástrojů konfigurace, povrchů, dveří a prvky funkce interiéru mohou být zvoleny ze široké škály možností. Změnit vzhled kuchyně nebylo nikdy jednodušší. Výsledky jsou okamžitě zobrazeny na displejích. Na IFA byly vystaveny tři spotřebiče, které dříve prošly „konfiguračním procesem“.

MyStyle:

https://www.youtube.com/watch?v=5EPRpfJskwQ&t=7s