Reference zákazníků Mc Tree a LIEBHERR


Prouzova

Dobrý den, chtěla bych touto cestou Vaší firmě poděkovat za vstřícné řešení pozáruční reklamace na naši lednici. v Naděli odpoledne naše lednička umřela, v pondělí přítel napsal pozáruční reklamaci, ve čtvrtek Vaše firma dodala novou lednici. Při poměrně vysoké pořizovací ceně mne potěšilo, toto řešení. Velmi děkuji


D.F.

Dobrý den, děkuji paní Sešínové za nadstandardní komunikaci a jsem velice ráda, že jsem zvolila lednici značky Liebherr, protože tato společnost za kvalitu svých výrobků skutečně ručí. Jsem velice spokojena s dodaným zbožím a výrobky zn. Liebherr všem doporučuji. Děkuji také řidičům za ochotu při stěhování lednice. Je opravdu radost u Vás nakupovat. Přeji hezké svátky, DF


J.K.

Zvolili jsme lednici Liebherr jelikož jenž jistě patri mezi jedny z nejlepsich na trhu.Ani ne měsíc po uplynuti zarucni doby přestávala chladit. Po opětném natlakování freonem byl zjištěn unik chladiva do skříně což je neopravitelna vada. Byli jsme závadou velice zklamaní.Spolecnost Mc Tree se postavila neuveritelne. Vymenila nám lednici za novou! Nemela zadnou povinnost to udelat a presto nám darovala novu lednici!, kterou i dokonce přivezli k naší spokojenosti v neděli. Děkujieme. (neudávejte prosím naše přijmení na vaše stráky )


Miluše K.

Lednici jsem kupovala již před 5ti lety. S jednáním v prodejně,dovozem a instalací jsem měla stejně dobré zkušenosti, jako píší ostatní. Skutečně radost nakupovat. Kdyby to tak bylo se vším a všude, ó to by byla krása. Děkuji všem M.K.


Jiri L.

lednice Liebherr bezpochyby patri mezi jedny z nejlepsich na trhu. I po uplynuti zarucni doby si za kvalitou svych vyrobku stoji. Stalo se mne ze pul roku po zarucni dobe se mi na lednici vyskytla skryta neopravitelna vada. Tudiz lednice za 18tis byla na odpis. Byl sem zklamany, ale spolecnost Mc Tree se k memu uzasu k teto vade postavila neuveritelne. Vymenila mi lednici za novou! Ano, nemela zadnou povinnost to udelat a presto mi v podstate darovala novu lednici! moc dekuji v dnesni trzni ekonomice vec nevidana.


M.M. Praha 5 - Zbraslav

Jsme spokojeni s dodaným výrobkem a s profesionálním a příjemným vystupováním Vašich zaměstnanců. Děkujeme také za dárek navíc. Vaše služby doporučujeme dalším zájemcům o Vaše výrobky. M.M.


Bočanová

Dobrý den,děkuji tímto p.Sešínové za na dnešní dobu neobvyklou ochotu,velice příjemné vystupování,které je v této firmě úžasné.Než jsem se spojila s p. Sešínovou,mluvila jsem se třemi zaměstnanci a všichni byli velice ochotni.Tímto velice děkuji za dodaný díl a výbornou spolupráci.


JUDr. Jiří Špelina

Děkuji panu Tůmovi a jeho spolupracovníku za nevšední ochotu při manipulaci se zbožím.


Jiří Sajdl, Praha

Dobrý den, děkuji za příkladnou službu e-shopu. Rychlost, informace, ochota, jaká se vidí málo kde a k tomu ještě malý dárek. Ještě jednou děkuji, J.S.


Jiří Z.

Dobrý večer, děkuji za příkladné dodání lednice, přesně, příjemně, včas, vůbec nenácházím slov, jak vše bylo dokonalé a ještě navíc dárek. Děkuji a těším se na další spolupráci. Je to velká radost nakupovat . Děkuji Jiří Z.l


J.D., Liberec

Jsem velice spokojená s dodaným spotřebičem i s Vaším jednáním. Děkuji. Zdravím a přeju krásné vánoční svátky a v příštím roce hodně osobních i pracovní úspěchů.


D.J.

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za vaše vysvětlení technických parametrů i podrobnosti k závozu námi objednaného modelu a budeme se těšit. S pozdravem D.J.


J a H.L., Bynovec 151 Děčín

Vážení přátelé,děkujeme za rychlé dodání zboží a zároveň chceme poděkovat řidiči p. Havránkovi za ochotu při doručení zakázky. S pozdravem J a H.L.


J.H., PRAHA 8 MAZOVSKÁ 477

DOBRÝ DEN PŘEDEVŠÍM BYCH TOUTO CESTOU PODĚKOVAL ZA PERFEKTNI KOMUNIKACI , ZVLÁŠTNÍ POCHVALA PATŘÍ POSÁDCE VOZU P.PORSCHE ZA DORUČENÍ DO 7.P.BEZ MOŽNOSTI POUŽÍT VÝTAH.VAŠE SLUŽBY BUDÍŽ PŘÍKLADEM PRO OSTATNÍ. S POZDRAVEM J.H.


Ing. Michal M.

Dobrý den, dnešního dne mi byla dodáno objednané zboží. Předem chci pochválit řidiče, který mi zboží dovezl, jeho komunikace před dodáním a vstřícnost, se kterou při předání se mnou jednal musím velmi kladně ocenit. S pozdravem Ing. Michal M.


j.s.

Dobry den, dodatečně bych chtěl poděkovat za příkladné vyřízení mojí objednávky … a samozžejmě i za spotřebič,. děkuji


N.R.

Dobrý den, Ještě jednou díky za profesionální přístup k zákazníkovi. S pozdravem N.R.


Jana Z.

Děkuji za poskytnuté informace a velmi operativní rychlou službu. Pokud bude výrobek sloužit stejně spolehlivým způsobem, vaše služby doporučím dalším potencionálním zákazníkům. S pozdravem Jana Z.


Přidat vlastní zkušenostNaše specializované eshopy
Pračky
sušičky
Kvalitní
kávovary
Kvalitní
chlazení
Kvalitní
spotřebiče
Kvalitní
sporáky