Back to top

Prestižní ocenění iF Design Award pro BlackSteel Side-by-Side chladničku Liebherr

Ochsenhausen (Německo), 2017 – Desátého března 2017 převezmou zástupci společnosti Liebherr prestižní ocenění iF Design Award za produktový design spotřebičů SBSbs 8673 BluPerformance a CBNPes 5758 BluPerformance. Jedná se o spotřebiče, které jsou díky své nadčasové eleganci a čistým, minimalistickým liniím designu HardLine středem pozornosti každé kuchyně.

Při návrhu domácích spotřebičů se společnost Liebherr drží jednoduchého a časem prověřeného pravidla – „forma následuje funkci“. Jak kombinovaná, 70 cm široká chladnička s mrazničkou CBNPes 5758, tak i působivě objemná, Side-by-Side chladnička SBSbs 8673 splňují ty nejvyšší estetické standardy a kvalita jejich zpracování je patrná v každém ohledu – od špičkově zpracovaných detailů z nerezové oceli, přes použití těch nejkvalitnějších materiálů až po stylové vnitřní police a dveřní přihrádky GlassLine. Oba tyto produkty navíc obsahují zcela novou rukojeť s integrovaným otevíracím mechanismem, díky kterému je otevírání dveří chladničky snadnější než kdy dříve, a inovativní osvětlení LED, které přináší úžasné stejnorodé osvětlení.

Slavnostní předávání cen ve výstavním centru BMW World v Mnichově
Liebherr obdrží cenu iF Design Award za produktový design u příležitosti slavnostního ceremoniálu v mnichovském výstavním centru BMW World. Ocenění iF Design Award představuje mezinárodně uznávanou známku kvality již od roku 1953. Udílí jej společnost iF Industrie Forum Design e.V. a konkurence je každoročně neúprosná. Z přihlášených produktů vítěze na základě předem stanovených, přísných kritérií vybírá odborná porota, která se skládá z více než 60 renomovaných expertů z 20 různých zemí světa.

Side-by-Side chladnička BlackSteel SBSbs 8673 je skutečným designovým skvostem – její nepřehlédnutelná, elegantně černá povrchová úprava z nerezové oceli je exkluzivní a nadčasová současně.
Prémiová kombinovaná chladnička CBNPes 5758 BluPerformance se pyšní těmi nejkvalitnějšími materiály, pečlivým zpracováním i těch nejmenších detailů a precizním ovládáním pomocí dotykové obrazovky.