Back to top

Objevit individuální design – zažít inovativní řešení

Ochsenhausen (Německo) 2018 – Na mezinárodním kuchyňském veletrhu EuroCucina v Miláně Liebherr od 17. do 22. dubna 2018 představí lifestylové produkty s inovačními nápady.

„Jako specialista na chladničky a mrazničky nabízíme našim zákazníkům nejenom možnost ovládání chladničky odkudkoliv, ale také možnost prohlédnout si kdykoliv a nezávisle na tom, kde se právě nacházíte, její obsah pomocí modulárně integrovatelných kamer“, říká Steffen Nagel, jednatel pro oblast odbytu (globální) společnosti Liebherr-Hausgeräte GmbH. „S aplikací SmartDevice navíc naši zákazníci získají nápady na chutné recepty. V každodenním životě přitom pomáhají tipy našich expertů, jak lze uskladněné potraviny uchovávat co možná nejšetrněji a dlouho čerstvé“, zdůrazňuje Steffen Nagel. „SmartDevice technologie tak umožňuje vyhradit si více času na společné vaření se zdravými potravinami. Pod heslem Discover Individual Design – Explore Innovative Solutions tak Liebherr na veletržním stánku nepředvede jen technické inovace, ale také vynikající designová řešení. U nás se s MyStyle Vy sami stanete designérem chladniček.“

Samostatně navrhovat & individuálně kombinovat:

S MyStyle nabízí Liebherr jedinečnou možnost individuálního navržení chladničky. Ať už v barvách, s individuálním potiskem oblíbeného obrázku nebo spíše klasicky v ušlechtilém designu – s MyStyle si zákazníci vytvoří svoji ledničku zcela podle svého osobního vkusu. Jedinečnější už to být nemůže.

Cooling Redefined – evropská premiéra v Miláně:

Dalším vrcholem je nová řada Monolith. S touto řadou spotřebičů Liebherr prezentuje zcela novou dimenzi skladování potravin a přesvědčí Vás přitom jedinečným designem.

Liebherr se bude těšit na návštěvu v pavilónu 9, stánek číslo A02 A04

Steffen Nagel - jednatel pro oblast odbytu (globální) společnosti Liebherr-Hausgeräte GmbH
LIEBHERR - MyStyle