Back to top

Novinky

Společnost Liebherr- Hausgeräte získala ocenění Red Dot Award 2018

Ochsenhausen (Německo), 2018 – Expertní komise s mezinárodním zastoupením složená z tvůrců, profesorů designu a odborných novinářů vybírala z více než 5 000 přihlášek a udílela žádanou pečeť kvality za kvalitu ztvárnění. Přesvědčit přitom dokázala kombinovaná chladnička s mrazničkou Liebherr CBNes 6256 a také vestavná vinotéka EWTdf 3553.

Liebherr: Umění nikdy nebylo úžasnější!

Ochsenhausen (Německo) – Přechod mezi kuchyní a obývacím prostorem se stává plynulejším, než kdy dříve - díky principu otevřeného plánování kuchyně. Pro mnoho lidí je tedy vizuální přitažlivost spotřebičů důležitější, než dříve. Liebherr Domestic Appliances rozšiřuje svou škálu modelů - škálu charakteristickou technickými inovacemi a harmonickým sladěním barev, tvaru a materiálu.

Objevit individuální design – zažít inovativní řešení

Ochsenhausen (Německo) 2018 – Na mezinárodním kuchyňském veletrhu EuroCucina v Miláně Liebherr od 17. do 22. dubna 2018 představí lifestylové produkty s inovačními nápady.

Správné teplotní zóny pro všechny potraviny

Ochsenhausen (Německo) 2018 – Šestice teplotních zón pro dokonalou čerstvost. Liebherr svojí řadou BluPerformance nastavuje nová měřítka v oblasti energetické účinnosti, využitelného objemu a uživatelského komfortu. Zmíněnou řadu nyní rozšiřuje model SBSes 8486 v provedení Side-By-Side. V různých teplotních zónách naleznou všechny potraviny dokonalé skladovací podmínky.

Nadace Warentest (testování zboží): vítězství v testu patří spotřebičům Liebherr

Ochsenhausen (Německo) 2018 – V březnovém vydání magazínu „test“ (03/2018) byly tři spotřebiče Liebherr vyznamenány jako vítězové testu ve své kategorii. Vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou ICBP 3266 získala ocenění „dobrá“, volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou CN(ef) 4315 získala nejlepší ocenění se známkou 1,6.

Vinotéka firmy Liebherr vyznamenána cenou iF Design Award

Ochsenhausen (Německo), 2017 – nová vestavná temperovaná vinotéka EWTgb 3583 firmy Liebherr s čelními skleněnými dveřmi bez rukojeti a s technologií TipOpen získává prestižní cenu iF Design Award 2018.

European Innovation Impact Award 2017 získaly domácí spotřebiče Liebherr

European Innovation Impact Award 2017 získaly domácí spotřebiče Liebherr​

Ochsenhausen (Německo) – Společnost Liebherr-Hausgeräte GmbH získala v rámci konference ideasEurope v Bruselu cenu za nejlepší management nápadů a inovací. Cenu jí udělil německý institut pro management nápadů a inovací (Deutsche Institut für Ideen- und Innovationsmanagement) a ideasEurope v kategorii „Best Innovation Management“.

Liebherr-Hausgeräte získává German Design Award 2018

Ochsenhausen (Německo), říjen 2017 – společnost Liebherr-Hausgeräte získala od German Design Council ocenění German Design Award 2018. Jde o jednu z nejprestižnějších designových soutěží na světě, která je vysoce ceněna v průmyslových kruzích i mimo ně.

Liebherr Domestic Appliances a britská technologická společnost Smarter zahajují spolupráci v oboru inteligentní správy potravin

Ochsenhausen (Německo) – německý výrobce ledniček a mrazáků Liebherr uzavřel obchodní partnerství s britskou společností Smarter, jež poskytuje svou bezdrátovou technologii. Toto partnerství bylo dnes oznámeno na berlínském IFA 2017 a obě společnosti představily své nové technologie.

S řadou MyStyle jde Liebherr ruku v ruce s trendy

Ochsenhausen (Německo) 2017 – megatrendy ovlivňují naše chování a setkáváme se s nimi každým dnem. Megatrend individualizace je zároveň vysoce výrazný a utváří moderní životní styl. S řadou MyStyle nabízí Liebherr unikátní příležitost pro tvorbu ledničky dle vlastní představivosti.

Směrem k digitální budoucnosti: Lednička nikdy nebyla chytřejší

Ochsenhausen (Německo) 2017 – Neomezený přístup k mobilnímu internetu spojuje virtuální svět s reálným a uživatelé mohou často těžit ze vzrušujících a zajímavých funkcí. To je také pravdou konceptu SmartHome, ve kterém budou v budoucnosti hrát chytré ledničky klíčovou roli: Vybavené technologií SmarDevice od Liebherru otevírají nové dimenze ve skladování potravin. Vstupenkou do tohoto propojeného světa je SmartDeviceBox, které lze snadno připojit k internetu pomocí WiFi.

Kitchen Innovation 2012 - ocenění pro společnost LIEBHERR

Spotřebitelé požadují moderní vinotéky kombinující uživatelské pohodlí, stylový design a optimální skladovací a klimatické podmínky. Nezávislá iniciativa „LifeCare“ se zaměřuje na lidské potřeby a podněcuje hodnotu inovace a kvality na straně spotřebitele. V kategorii bílého zboží byla vinotéka LIEBHERR WTes 5872 oceněna spotřebitelskou cenou „Kitchen Innovation 2012“. Každoročně udílené ocenění poskytuje spotřebitelům aktuální orientaci na trhu při plánování nákupu. Postup udělení ocenění sestává ze dvou fází.

Designová řada CoolVision od LIEBHERR

Na výstavě IFA LIEBHERR představil šest nových designových povrchových úprav spotřebičů jako část designové řady CoolVision. Povrchové materiály jsou nadčasové a elegantní na jedné straně a zajímavé na první pohled na straně druhé. V některých případech přinášejí svěžest vlastní výrobkům a v jiných vytváří kontrast. Výstava IFA 2010 dala značce LIEBHERR příležitost ukázat alternativní povrchové materiály chladniček, jako součást designové studie.