Back to top

Nadace Warentest (testování zboží): vítězství v testu patří spotřebičům Liebherr

Ochsenhausen (Německo) 2018 – V březnovém vydání magazínu „test“ (03/2018) byly tři spotřebiče Liebherr vyznamenány jako vítězové testu ve své kategorii. Vestavná kombinovaná chladnička s mrazničkou ICBP 3266 získala ocenění „dobrá“, volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou CN(ef) 4315 získala nejlepší ocenění se známkou 1,6. K vítězům testu rovněž patří kombinovaná chladnička s mrazničkou CNP(el) 4813. Nadace Warentest (testování zboží) za tímto účelem testovala 30 spotřebičů od několika výrobců.

„Takto vypadají vítězové“ – tak zní závěr pro vítěze testů Liebherr. Nadace Warentest (testování zboží) potvrdila v aktuálním vydání 03/2018 magazínu test vynikající výkon kombinovaných chladniček s mrazničkou. Jako důležitá hodnotící kritéria byla přitom použita mimo jiné spotřeba elektrické energie, manipulace, teplotní stabilita při skladování, chlazení, zmrazování, chování v případě poruchy, jakož i hluk a vibrace.

Jako expert na chladničky a mrazničky dosáhla společnost Liebherr-Hausgeräte i v tomto roce opět špičkových umístění. V kategorii volně stojících spotřebičů obsadila kombinovaná chladnička s mrazničkou Liebherr CN(ef) 4315 první místo s nejlepší známkou 1,6. Vedle velmi dobré energetické efektivnosti byla zvlášť vyzdvižena nízká hlučnost a vibrace.

V případě kombinované chladničky s mrazničkou CNP(el) 4813, která byla mezi volně stojícími spotřebiči vyznamenána hodnocením kvality „dobrá“, dokázala přesvědčit především spolehlivost provozu i při vyšších teplotách okolí. Se známkou "velmi dobrá" se co do teplotní stability osvědčila CNP(el) 4813 v aktuálním testu jako prvotřídní spotřebič, který navíc pracuje energeticky efektivně a zákazníkovi nabízí komfortní manipulaci.

Vítězství ve skupině vestavných spotřebičů získala kombinovaná chladnička Liebherr ICBP 3266. Kromě spolehlivého chlazení a mrazení potravin, jakož i tichého chodu, dokázala tato kombinovaná chladnička s mrazničkou přesvědčit svojí fungující bezpečnostní koncepcí s dveřním a teplotním alarmem. Tento kombinovaný spotřebič navíc dokázal zabodovat svým přehledným a flexibilním vybavením a také teleskopickými kolejničkami pro snadnou manipulaci.

Výsledky nadace Warentest (testování zboží) jsou již déle než 50 let důležitým nákupním kritériem pro zákazníky.

LIEBHERR CNPel 4813
LIEBHERR ICBP 3266