Back to top

LORD W4

vynesení do patra
Doprava zdarma
skladem
A+++
LORD
 10 499 Kč 
 10 299 Kč 
I. jakost
Akce
Warranty 2+1
LORD W4

Detail

Popis

LORD W4

Moderní, předem plněná pračka LORD W4 s 5-ti letou zárukou ZDARMA se díky nízké spotřebě energie řadí do energetické třídy A+++. Je vybavena špičkovou technologií, která dokáže rozpoznat množství vloženého prádla 1-7 kg a přizpůsobit tomu spotřebu vody a elektrické energie. 
Otáčky pro odstředění je možné regulovat dle zvoleného programu, max. až 1 200 ot/min. Automatický systém vyváženosti neustále kontroluje rozložení prádla a zajišťuje jeho rovnoměrné rozložení.
Pračka LORD disponuje 15-ti programy, které plně uspokojí nejnáročnější potřeby vaší domácnosti. Oceníte zejména několik šetrných a rychlých programů, jemné/hedvábí, vlna nebo program rychlé praní. Model disponuje i přednastavenými Eco programy.
Navíc je možné, díky technologii SpeedPerfect, vybrané programy zkrátit, aby bylo praní co nejrychlejší. V případě použití programů EcoPerfect je prací cyklus delší optimalizuje se však spotřeba vody a elektrické energie.
Velký, přehledný ovládací panel umožňuje neustálou kontrolu nad zvolenými programy, usnadňuje veškerá nastavení. LED display nepřetržitě informuje o průběhu praní. Samozřejmostí je také odložení začátku praní až o 24 hod.
Výrobek je velmi tichý, jeho hlučnost je pouze 59 dB.
Design a konstrukce výrobku jsou navrženy tak, aby vyhovovaly moderním trendům a byly neustále aktuální. Bočnice pračky jsou vyrobeny v takovém tvaru, který zajišťuje její maximální stabilitu, snižuje vibrace a případný hluk.
Celonerezový buben má speciální unikátní strukturu, která je vysoce šetrná k vašemu prádlu, zabraňuje jeho nežádoucímu pomačkání a umožňuje snadnou údržbu.
Model LORD W4 disponuje možností demontáže horního krytu. Díky tomu je možné pračku umístit pod pracovní desku vaší kuchyně.

Domácí spotřebiče značky LORD jsou pro naše zákazníky vyvíjeny a vyráběny v evropských továrnách. Opírají se o německou technologii, proslulou výbornou kvalitou a moderním designem.
Na všechny spotřebiče značky LORD poskytujeme v České a Slovenské republice 5-ti letou záruku ZDARMA, tj. 2 roky plná záruka + 3 roky bezplatný servis.

LORD W4
Energetická třída: A+++
Množstevní automatika: kapacita max. 7 kg
Maximální otáčky při odstředění: 1200/min
15 pracích programů: Bavlna, SpeedPerfect, EcoPerfect, předpírka, snadné žehlení, 
Máchání / odstředění, Vypouštění, Krátký cyklus 15min., Vlna / ruční praní, 
Jemné / hedvábí, Rychlé praní / mix, Rychlé praní + předpírka, Rychlé praní + 
EcoPerfect, Rychlé praní + SpeedPerfect, Snadná údržba
Ovládací tlačítka: 5 (start/pauza, rychlost, nastavení ukončení programu max. 24h, 
extra máchání, teplota)
Indikátor zbývajícího času do konce programu
Vizuální indikátor konce programu
Dětská pojistka
LED – Displej (barva LED: Červená)
Extra tichý chod 59 dB (A)
Rozměry: (V׊×H) 84,8 × 59,8 × 59 cm

Prací programy W4:

1 Bavlna
2 + SpeedPerfect
3 + EcoPerfect
4 + předpírka
5 + snadné žehlení
6 Máchání / odstředění
7 Vypouštění
8 Krátký cyklus 15min
9 Vlna / ruční praní
10 Jemné / hedvábí
11 Rychlé praní / mix
12 Rychlé praní + Předpírka
13 Rychlé praní + EcoPerfect
14 Rychlé praní + SpeedPerfect
15 Snadná údržba

Vystaveno na prodejně

Neustále se snažíme zpřesňovat a zkvalitňovat technický popis produktů. I přes veškerou snahu může dojít k chybě. Tímto si vyhrazujeme právo na provádění technických změn v obrazovém a textovém obsahu.