Back to top

LORD W2

vynesení do patra
Doprava zdarma
skladem
A+++ -30%
LORD
 14 999 Kč 
 12 299 Kč 
I. jakost
Akce
Warranty 2+1
LORD W2

Detail

Popis
LORD W2
 
Moderní, předem plněná pračka LORD W2 s 5-ti letou zárukou ZDARMA spotřebuje o 30% méně energie než ostatní pračky v energetické třídě A+++. Díky své špičkové technologii dokáže rozpoznat množství vloženého prádla 1-8 kg, přizpůsobit tomu spotřebu vody a elektrické energie. 
Otáčky pro odstředění je možné regulovat dle zvoleného programu, max. až 1 200 ot/min. Automatický systém vyváženosti neustále kontroluje rozložení prádla a zajišťuje jeho rovnoměrné rozložení.
Pračka LORD disponuje 15-ti programy, které plně uspokojí nejnáročnější potřeby vaší domácnosti. Oceníte zejména několik šetrných programů, jako jsou bavlna 20° a 40°C, jemné/hedvábí 30°C, vlna 30°C nebo program na sportovní oblečení. Model disponuje i praktickým programem AlergiePlus.
Navíc je možné, díky technologii SpeedPerfect, vybrané programy zkrátit, aby bylo praní co nejrychlejší. V případě použití funkce EcoPerfect se prací cyklus prodlouží a optimalizuje se spotřeba vody a elektrické energie.
Velký, přehledný a dotykový displej umožňuje neustálou kontrolu nad zvolenými programy, usnadňuje veškerá nastavení a nepřetržitě informuje o průběhu praní. Samozřejmostí je také odložení začátku praní až o 24 hod.
Pračka LORD je vybavena BLDC invertor motorem. Ten je díky své moderní a bezuhlíkové technologii velmi odolný a úsporný, nedochází k nežádoucím vibracím a hluku. Výrobek je velmi tichý, jeho hlučnost je pouze 50 dB.
Design a konstrukce výrobku jsou navrženy tak, aby vyhovovaly moderním trendům a byly neustále aktuální. Bočnice pračky jsou vyrobeny v takovém tvaru, který zajišťuje její maximální stabilitu, snižuje vibrace a případný hluk.
Celonerezový buben má speciální unikátní strukturu, která je vysoce šetrná k vašemu prádlu, zabraňuje jeho nežádoucímu pomačkání a umožňuje snadnou údržbu.
 
Domácí spotřebiče značky LORD jsou pro naše zákazníky vyvíjeny a vyráběny v evropských továrnách. Opírají se o německou technologii, proslulou výbornou kvalitou a moderním designem.
Na všechny spotřebiče značky LORD poskytujeme v České a Slovenské republice 5-ti letou záruku ZDARMA, tj. 2 roky plná záruka + 3 roky bezplatný servis.
 
LORD W2
Energetická třída: A+++ -30 %
Množstevní automatika: kapacita max. 8 kg
Maximální otáčky při odstředění: 1 200/min
15 pracích programů: Bavlna 20 / 40 / 60 / 90°C, Snadná údržba 30 /40°
C, Jemné hedvábí 30°C, Vlna/ruční praní 30°C, AlergiePlus/Hygiena, Odčerpání
/ odstředění, Extra máchání / škrobení, Snadné žehlení, Rychlé praní / mix, Sport,
krátký cyklus 15/30 min
Speciální funkce: Eco - šetrné praní, Quick - rychlé praní, Doplnění prádla  
Dotykový displej (Nastavení ukončení programu, Start/Pauza s funkcí doplnění 
prádla, snadné žehlení, volba rychlosti otáček, rychlost/Eco)
Nastavení ukončení programu max. 24h
Indikátor zbývajícího času do konce programu
Vizuální a akustický indikátor konce programu
LED – Displej (barva LED: žlutá)
Extra tichý chod 49 dB (A)
Ekonomický a tichý BLDC invertor motor
Rozměry: (V׊×H) 84,8 × 59,8 × 62 cm
 
Prací programy W2
1 Bavlna 20°C
2 Bavlna 40°C
3 Bavlna 60°C
4 Bavlna 90°C
5 Snadná údržba 30°C
6 Snadná údržba 40°C
7 Jemné / hedvábí 30°C
8 Vlna / ruční praní 30°C
9 AlergiePlus / Hygiena
10 Odčerpání / odstředění
11 Extra máchání / škrobení
12 Snadné žehlení
13 Rychlé praní / mix
14 Spotrovní oblečení
15 Krátký cyklus 15/30min

Vystaveno na prodejně

Neustále se snažíme zpřesňovat a zkvalitňovat technický popis produktů. I přes veškerou snahu může dojít k chybě. Tímto si vyhrazujeme právo na provádění technických změn v obrazovém a textovém obsahu.