Back to top

LORD H1

Doprava zdarma
skladem
LORD
 17 999 Kč 
 17 299 Kč 
I. jakost
Akce
Warranty 2+1
LORD H1

Detail

Popis

* DOSTUPNOST KONEC SRPNA

LORD H1
Vestavná indukční deska LORD H1 s 5-ti letou zárukou ZDARMA je ve své kategorii nejrychlejší varnou deskou na trhu. Díky špičkové technologii a preciznímu zpracování je mimořádně výkonná a účinná. 
Všechny 4 indukční zóny mají velký výkon. Pravá přední varná zóna je vybavena exkluzivní funkcí Power DoubleBooster, která má maximální výkon 3,7 kW. Jistě oceníte skvělou rychlost ohřevu této zóny, která 2 litry vody přivede na teplotu 90°C za bezkonkurenčních 2:40 min a do silného varu za 3:30 min.
Další velmi praktickou a výhodnou možností je použití 2x Flexi zóny, což je propojení vždy dvou varných zón. Díky tomu je dosaženo dvou extra velkých aktivních ploch o velikosti 42 x 20 cm.  Je tedy možné používat i nádoby s nestandardním rozměrem.
Indukční deska LORD H1 je vybavena moderním dotykovým ovládáním typu Slider s dlouhou životností. Umožňuje 12 úrovní nastavení výkonu, včetně 4x funkce Booster, 4x DoubleBooster a Zachování tepla. U všech varných zón můžeme nezávisle používat časovač a funkci minutka. 
Navíc je možné využít různých speciálních funkcí, jako jsou Pozastavení nebo Znovuspuštění. Oceníte i možnost nastavení Automatického vaření nebo Udržení teploty na 42°C, respektive na 70°C. 
Výrobek splňuje všechna nejpřísnější bezpečnostní kritéria a je vybaven 10-ti bezpečnostními prvky. Samozřejmostí je i dětský bezpečnostní zámek.
Design a konstrukce výrobku jsou navrženy tak, aby vyhovovaly moderním trendům. Sklokeramická deska KeraBlack má zaoblené okraje. Její povrch je vyroben z tvrzeného skla, které je velmi odolné proti poškrábání a rozbití. Velmi snadno se čistí a udržuje v dokonalém stavu.

Domácí spotřebiče značky LORD jsou pro naše zákazníky vyvíjeny a vyráběny v evropských továrnách. Opírají se o německou technologii, proslulou výbornou kvalitou a moderním designem.
Na všechny spotřebiče značky LORD poskytujeme v České a Slovenské republice 5-ti letou záruku ZDARMA, tj. 2 roky plná záruka + 3 roky bezplatný servis.

LORD H1
Celkový příkon 7,4 kW
2 x velká flexi zóna 
Příkon jednotlivých varných zón 4 x 2,1 kW, 4x Booster 2,6 kW
4x Double booster 3,7 kW
Dotykové ovládání typu Slider, 12 úrovní nastavení (výkon 0–9 + Booster, Double
Booster, zachování tepla) 
Dotyková technologie s dlouhou životností 
4x funkce Booster + double Booster (pro všechny varné zóny) 
4 současně použitelné časovače + funkce minutka 
Dětská pojistka 
Funkce automatického vaření - udržování teploty na 42°C, 70°C 
Funkce Pozastavení 
Funkce Znovuspuštění 
Rozměr (V׊×H): 57 × 590 × 520 mm
Rozměr výřezu 560 × 490 mm
 

10 bezpečnostních prvků:

1. Detekce chybného připojení k elektrické síti
2. Detekce podpětí a přepětí v elektrické síti
3. Detekce přítomnosti varných nádob
4. Detekce vhodnosti varných nádob
5. Detekce kapaliny na ovládací elektronice
6. Detekce překročení kritické teploty
7. Detekce zapomenutého vypnutí
8. Detekce zbytkové teploty varného místa
9. „Dětská pojistka“ - Uzamčení ovládacích funkcí
10. Detekce nedostatečného odvětrání v prostoru pod varnou deskou

Vystaveno na prodejně

Neustále se snažíme zpřesňovat a zkvalitňovat technický popis produktů. I přes veškerou snahu může dojít k chybě. Tímto si vyhrazujeme právo na provádění technických změn v obrazovém a textovém obsahu.