Back to top

LORD D3

vynesení do patra
Doprava zdarma
skladem
A++
LORD
 15 999 Kč 
 15 499 Kč 
I. jakost
Akce
Warranty 2+1
LORD D3

Detail

Popis
LORD D3
 
Moderní, volně stojící myčka nádobí LORD D3 s 5-ti letou zárukou ZDARMA se díky nízké spotřebě energie řadí do energetické třídy A++ (A/A). Spotřeba vody je 9,5 l a spotřeba elektrické energie 0,93 kWh na cyklus.
Vnitřní prostor myčky je vyroben a uspořádán tak, aby všech 14 jídelních sad bylo vždy bezvadně umytých a usušených. Nádobí se vkládá do 3 úrovní, nadstandardní výbavou je příborová zásuvka. Díky ní budete mít příbory stále perfektně umyté a v myčce zůstane spoustu místa i pro další objemné nádobí, hrnce a talíře.
Myčka LORD je vybavena 5 základními programy. Určitě oceníte některý z následujících: Rychlé mytí na 45°C, Intenzivní na 70°C, nebo Ekonomický na 50°C. Můžete využít i další přídavné a praktické funkce, např. VarioSpeeed, což je zkrácení zvoleného programu. Samozřejmostí jsou také možnosti volby Poloviční náplň nebo Předmytí.
Díky špičkové technologii, kterou je myčka vybavena, je však prioritou volby Automatický program. Ten využívá speciálních senzorů k tomu, aby posoudil míru zašpinění vašeho nádobí. Následně zvolí ideální teplotu pro mytí 45°- 65°C a spotřebuje pouze takový objem vody, který je nezbytný k perfektnímu výsledku.
Výrobek je vybaven přehledným LED displejem umožňujícím neustálou kontrolu nad zvolenými programy a usnadňuje veškerá nastavení. Displej informuje o čase, který zbývá do konce mytí, o nutnosti doplnit leštidlo nebo sůl. Běžně dostupnou funkcí je také možnost odložení začátku mytí až o 24 hod.
Myčka LORD je vybavena BLDC invertor motorem. Ten je díky své moderní a bezuhlíkové technologii velmi odolný a úsporný, nedochází k nežádoucím vibracím a hluku. Výrobek je velmi tichý, jeho hlučnost je pouze 44 dB.
Design a konstrukce výrobku jsou navrženy tak, aby vyhovovaly moderním trendům a byly neustále aktuální. Myčka je vybavena systémem vodní ochrany a samočistícím trojitým filtrem.
 
Domácí spotřebiče značky LORD jsou pro naše zákazníky vyvíjeny a vyráběny v evropských továrnách. Opírají se o německou technologii, proslulou výbornou kvalitou a moderním designem.
Na všechny spotřebiče značky LORD poskytujeme v České a Slovenské republice 5-ti letou záruku ZDARMA, tj. 2 roky plná záruka + 3 roky bezplatný servis.
 
LORD D3
Energetická třída: A++ (A/A)
Spotřeba 9,5 l, 0,93 kWh
Extra tichý chod 44 dB (A)
Kapacita: 14 jídelních sad ve 3 úrovních 
(spodní koš + horní koš + příborová zásuvka)
5 programů: Intenzivní 70°C, Auto 45-65°C, Ekonomický 50°C, 
Rychlé mytí 45°C, předmytí
Funkce poloviční náplň
Odložený start max. 24h
Systém samočistícího filtru s trojitým vlnitým filtrem
LED - Displej (barva LED: žlutá)
AquaStop
Ekonomický a tichý BLDC invertor motor
Rozměry: (V׊×H) 84,5 × 60 × 60 cm
 
Programy:
Automatický 45°- 65°C program optimalizuje spotřebu vody a el. energie v závislosti na míře znečištění nádobí
Eco 50°C nejvýhodnější, velmi účinný program vzhledem ke spotřebě vody a energie
Intenzivní 70°C program určený pro velmi zašpiněné nádobí
Rychlé mytí 45°C vhodné pro lehce zašpiněné nádobí a sklo
Předmytí opláchnutí nádobí studenou vodou, mytí se zvolí později 
 

Vystaveno na prodejně

Neustále se snažíme zpřesňovat a zkvalitňovat technický popis produktů. I přes veškerou snahu může dojít k chybě. Tímto si vyhrazujeme právo na provádění technických změn v obrazovém a textovém obsahu.