Back to top

LORD B2

Doprava zdarma
skladem
61 l
LORD
 11 999 Kč 
 5 999 Kč 
I. jakost
Akce
Warranty 2+1
LORD B2

Detail

Popis
LORD B2
 
Vestavná multifunkční trouba LORD B2 se díky své nízké spotřebě energie řadí do energetické třídy A. Samozřejmostí je 5-ti letá záruka ZDARMA
Tato trouba trouba nabízí 6 pečících programů. Určitě oceníte některý z následujících: Horkovzdušný ohřev, režim Pizza, Silný gril s ventilátorem nebo Tradiční pečení a Velkoplošný gril. Součástí nabídky pečících programů je i Rychloohřev Booster a spodní ohřev.
Výrobek je vybaven přehledným elektronickým displejem, umožňujícím neustálou kontrolu nad zvolenými programy a usnadňuje veškerá nastavení. Displej zobrazuje hodiny, časovač, kuchyňský budík, zvolenou teplotu. Samozřejmostí je i dětský bezpečnostní zámek.
Snadno čistitelný smalt vám zaručí, že vnitřní prostor trouby bude stále perfektně čistý, zbaven mastnoty a pachů. Navíc je trouba vybavena zadním Ekolytickým panelem.
Pečící trouba LORD B1 má vnitřní čistý objem 61 litrů. Příslušenství trouby obsahuje boční chromované vodící lišty, univerzální pečící plech a chromovaný rošt. Dvířka mají 2 tvrzená skla.
Design a konstrukce výrobku jsou navrženy tak, aby vyhovovaly moderním trendům a byly neustále aktuální. Ovládací panel trouby a praktické a dobře uchopitelné madlo jsou vyrobeny z kartáčovaného nerezu. Jsou tedy velmi dobře čistitelné a nezanechávají na sobě otisky prstů.
 
Domácí spotřebiče značky LORD jsou pro naše zákazníky vyvíjeny a vyráběny v evropských továrnách. Opírají se o německou technologii, proslulou výbornou kvalitou a moderním designem.
Na všechny spotřebiče značky LORD poskytujeme v České a Slovenské republice 5-ti letou záruku ZDARMA, tj. 2 roky plná záruka + 3 roky bezplatný servis.
 
LORD B2
Energetická účinnost „A“
Elektronické ovládání
Časovač, volba teploty, rychlé předehřátí „booster“, dětský zámek
2x ovládací knoflík
Objem trouby 61 litrů
6 pečících programů:
- Horkovzdušný ohřev
- Tradiční ohřev
- Silné grilování + ventilátor
- Silný gril
- Dolní ohřev
- Funkce Pizza
Vnitřní prostor: snadno čistitelný smalt, zadní katalytická stěna, boční vodící lišty, 
dvířka 2 skla, osvětlení trouby
 Příslušenství: 1x univerzální plech, 1x chromovaný rošt
 
Programy LORD B2
Rychloohřev Pečicí trouba se velmi rychle zahřeje na nastavenou teplotu. Přibližně za 4,5 min.
Horký vzduch Pro koláče a pečivo. Lze péct na dvou úrovních. Ventilátor na zadní stěně trouby rozhání teplo stejnoměrně po celé troubě.
Horní/dolní ohřev Pro koláče, nákypy a libové pečeně, např. hovězí maso nebo zvěřinu, na jedné úrovni. Teplo sálá stejnoměrně
shora i zdola.
Pizza Pro čerstvou, chlazenou a zmrazenou pizzu, pro listové těsto, plněné taštičky nebo ploché těstoviny, pro pečivo, např. muffiny. Při tomto druhu ohřevu se aktivuje dolní
ohřev a ventilátor. Teplo působí na pokrm silněji zdola než shora.
Gril s ventilátorem Pečení masa, drůbeže a ryb. Grilovací topné těleso a ventilátor se střídavě zapínají a vypínají. Ventilátor
rozhání teplo z grilovacího tělesa stejnoměrně okolo pokrmu.
Velkoplošný gril Grilování steaků, klobás, toastů a ryb. Ohřívá se celá plocha pod grilovacím topným tělesem.
Spodní ohřev Zavařování, pečení a zapékání. Teplo sálá zdola.

Vystaveno na prodejně

Neustále se snažíme zpřesňovat a zkvalitňovat technický popis produktů. I přes veškerou snahu může dojít k chybě. Tímto si vyhrazujeme právo na provádění technických změn v obrazovém a textovém obsahu.