Back to top

LORD B1

Doprava zdarma
skladem
57 l
LORD
 14 999 Kč 
 8 999 Kč 
I. jakost
Akce
Warranty 2+1
LORD B1

Detail

Popis
LORD B1
 
Vestavná pyrolytická trouba LORD B1 s 5-ti letou zárukou ZDARMA díky své moderní technologii zůstává stále dokonale čistá a i díky tomu spotřebuje o 10% méně energie než ostatní trouby v energetické třídě A. 
Multifunkční trouba LORD nabízí 8 pečících programů. Určitě oceníte některý z následujících: Horkovzdušný ohřev + Eco, režim Pizza, Silný gril s ventilátorem nebo Tradiční pečení a Velkoplošný gril. Součástí nabídky pečících programů je i Rychloohřev Booster a další režimy pečení s ventilátorem a grilování.
Pyrolytické čištění vám zaručí, že vnitřní prostor trouby bude stále perfektně čistý, zbaven všech zbytků jídla, mastnoty a pachů. Vyspělá technologie umožní, aby čas, který strávíte čištěním trouby, byl minimální. Toto automatické čištění můžete volit ve 3 stupních. 
Díky dokonalé, několikanásobné tepelné izolaci a 4 sklům ve dvířkách má pečící trouba LORD minimální spotřebu energie. Nejen při pyrolytickém čištění, ale i při použití jakéhokoliv pečícího programu.
Výrobek je vybaven přehledným elektronickým displejem, umožňujícím neustálou kontrolu nad zvolenými programy a usnadňuje veškerá nastavení. Displej zobrazuje hodiny, časovač, kuchyňský budík, zvolenou teplotu nebo stupeň pyrolytického čištění. Samozřejmostí je i dětský bezpečnostní zámek.
Jednotlivé programy se volí pomocí praktického a zamačkávacího ovládacího knoflíku.
Pečící trouba LORD B1 má vnitřní čistý objem 57 litrů. Je vybavena speciálním pyrolytickým smaltem, který hravě odolá vysokým teplotám při čištění – až 510°C. Příslušenství trouby obsahuje také teleskopický plnovýsuv, boční chromované vodící lišty, hluboký pečící plech a chromovaný rošt.
Design a konstrukce výrobku jsou navrženy tak, aby vyhovovaly moderním trendům a byly neustále aktuální. Ovládací panel trouby a praktické a dobře uchopitelné madlo jsou vyrobeny z kartáčovaného nerezu. Jsou tedy velmi dobře čistitelné a nezanechávají na sobě otisky prstů.
 
Domácí spotřebiče značky LORD jsou pro naše zákazníky vyvíjeny a vyráběny v evropských továrnách. Opírají se o německou technologii, proslulou výbornou kvalitou a moderním designem.
Na všechny spotřebiče značky LORD poskytujeme v České a Slovenské republice 5-ti letou záruku ZDARMA, tj. 2 roky plná záruka + 3 roky bezplatný servis.
 
LORD B1
Energetická účinnost „A“-10%
Pyrolytické čištění
Digitální displej, dotykové a elektronické ovládání
Časovač, volba teploty, rychlé předehřátí „booster“, dětský zámek
Zamačkávací ovládací knoflík
Objem trouby 57 litrů
8 pečících programů:
- Horkovzdušný ohřev
- Horkovzdušný ohřev + eco
- Tradiční ohřev
- Silné grilování + ventilátor
- Silný gril
- Mírný gril
- Dolní ohřev
- Funkce Pizza
Vnitřní prostor: pyrolytický smalt, teleskopický plnovýsuv, boční vodící lišty, dvířka 
4 skla, osvětlení trouby
Příslušenství: 1x hluboký plech vhodný po pyrolytické čištění 1x chromovaný rošt
 
Programy LORD B1
Rychloohřev Pečicí trouba se velmi rychle zahřeje na nastavenou teplotu. Přibližně za 4,5 min.
Horký vzduch Eco Pro koláče, pečivo, zmrazené potraviny, pečeně a ryby bez předehřátí na jedné úrovni. Ventilátor energeticky
optimalizovaným způsobem rozhání teplo stejnoměrně v celé troubě.
Horký vzduch Pro koláče a pečivo. Lze péct na dvou úrovních. Ventilátor na zadní stěně trouby rozhání teplo stejnoměrně po celé troubě.
Horní/dolní ohřev Pro koláče, nákypy a libové pečeně, např. hovězí maso nebo zvěřinu, na jedné úrovni. Teplo sálá stejnoměrně
shora i zdola.
Pizza Pro čerstvou, chlazenou a zmrazenou pizzu, pro listové těsto, plněné taštičky nebo ploché těstoviny, pro pečivo, např. muffiny. Při tomto druhu ohřevu se aktivuje dolní
ohřev a ventilátor. Teplo působí na pokrm silněji zdola než shora.
Gril s ventilátorem Pečení masa, drůbeže a ryb. Grilovací topné těleso a ventilátor se střídavě zapínají a vypínají. Ventilátor
rozhání teplo z grilovacího tělesa stejnoměrně okolo pokrmu.
Velkoplošný gril Grilování steaků, klobás, toastů a ryb. Ohřívá se celá plocha pod grilovacím topným tělesem.
Mírný gril Grilování malého množství steaků, klobás, toastů a ryb. Zahřívá se vnitřní část grilovacího topného tělesa.
Spodní ohřev Zavařování, pečení a zapékání. Teplo sálá zdola.
Pyrolytické čištění Plně automatické čištění vnitřku trouby, volitelné ve 3 stupních
 
Pyrolytické čištění LORD
Při samočištění se trouba vyhřeje na cca 500 °C. Zbytky po pečení či grilování se tak spálí a v troubu stačí pouze vytřít vlhkým hadříkem,
 
K dispozici jsou tři stupně čištění:
⦁ Mírné čištění trvání asi 1 h 15 min.
⦁ Středně silné čištění trvání asi 1 h 30 min.
⦁ Silné čištění trvání asi 2 hod.

Vystaveno na prodejně

Neustále se snažíme zpřesňovat a zkvalitňovat technický popis produktů. I přes veškerou snahu může dojít k chybě. Tímto si vyhrazujeme právo na provádění technických změn v obrazovém a textovém obsahu.