Back to top

Liebherr: Umění nikdy nebylo úžasnější!

Ochsenhausen (Německo) – Přechod mezi kuchyní a obývacím prostorem se stává plynulejším, než kdy dříve - díky principu otevřeného plánování kuchyně. Pro mnoho lidí je tedy vizuální přitažlivost spotřebičů důležitější, než dříve. Liebherr Domestic Appliances rozšiřuje svou škálu modelů - škálu charakteristickou technickými inovacemi a harmonickým sladěním barev, tvaru a materiálu.

Vaření a vychutnávání jídla se v rodinných a společenských událostech stává důležitějším. Kuchyň tudíž v mnoha domácnostech není jen pracovištěm, ale spíše ústředním bodem domova. Lednička se nyní stává daleko oku lichotícím spotřebičem. To proto, že ti, kteří vnímají kuchyni jako otevřenou součást domova, od ledničky očekávají harmonické sladění s prostředím.

Ledničky a mrazáky Liebherr nabízí mnoho působivých a inovativních nápadů. Spotřebiče řady ColourLine přináší do kuchyně různorodost skrze nově přidané barvy.

StickerArt je v módě

Další věcí, která je středem pozornosti, je nová linie CoolVision a její model StickerArt - protože umění nikdy nebylo úžasnější! Zabavení se barvami je nedílnou součástí módních a designových průmyslů. S exkluzivní a omezenou sérií ledniček StickerArt je módní vzhled samolepek dostupný pro ledničky do domácnosti. Design je permanentně nanášen na dveře ledničky během vysoce kvalitního barvícího procesu potisku. To tvoří motiv a barvy obzvláště výjimečnými, jednoduše čistitelnými a udržují si svůj vzhled po dlouhou dobu.