Back to top

Liebherr-Hausgeräte získává German Design Award 2018

Ochsenhausen (Německo), říjen 2017 – společnost Liebherr-Hausgeräte získala od German Design Council ocenění German Design Award 2018. Jde o jednu z nejprestižnějších designových soutěží na světě, která je vysoce ceněna v průmyslových kruzích i mimo ně.

„Jsme potěšeni, že věhlasná porota udělila toto ocenění našim zařízením. Vidíme v tom uznání naší soustavné snahy vyrábět moderní chladicí a mrazicí jednotky, které nejen zaujmou svou funkčností a komfortem, ale také splňují nejvyšší nároky na design, a nastavují tak standardy,“ okomentoval ocenění potěšený Günther Sproll, marketingový manažer společnosti Liebherr-Hausgeräte Ochsenhausen GmbH.

Titul „Vítěz“ za vynikající kvalitu designu oceňuje práce, jejichž vizuální design a koncepce obsahují obzvláště zdařilé aspekty či řešení – je to ocenění, které uznává zaujetí společnosti a jejích designérů pro skvělý design. Kombinované chladničky a mrazničky řady BluPerformance BioFresh CBNies 4858, CBNi 4858, CBNP 4858, CBNPes 4858, CBNPbs 4858, CBNigw 4855, CBNigb 4855, CBNPgw 4855 a CBNPgb 4855 dokázaly naplnit vysoká očekávání poroty a podle toho se jim dostalo ocenění German Design Award 2018.

Porota ve svém vysvětlení uvedla: „Technologicky pokročilé kombinované chladničky a mrazničky řady BluPerformance zaujmou mnoha užitečnými funkcemi, které nejen zaručují uskladnění široké škály potravin v optimálních podmínkách, ale také poskytují uživateli maximální provozní komfort. Provoz modelů je rovněž doprovázen příjemně nízkou hladinou hluku.“

German Design Award se od roku 2012 uděluje každoročně soutěžícím v oblasti designu spotřebního zboží a komunikace. Slavnostní ceremoniál udělování cen za rok 2018 se uskuteční v únoru během veletrhu Ambiente ve Frankfurtu.

Liebherr-Hausgeräte získává German Design Award 2018
Liebherr-Hausgeräte získává German Design Award 2018