Back to top

Kuchyňská inovace roku 2013 - dvojnásobné ocenění pro společnost LIEBHERR

I v roce 2013 získala společnost LIEBHERR oblíbenou cenu veřejnosti „Kuchyňská inovace roku“. Toto atraktivní vyznamenání bylo již posedmé udíleno na frankfurtském veletrhu Ambiente v únoru 2013. Nezávislé sdružení „LifeCare“ podporuje touto cenou povědomí spotřebitelů o inovacích a kvalitě. V kategorii velkých elektrospotře-bičů byly vyznamenány dvě novinky firmy LIEBHERR.

Díky své dlouholeté tradici slouží toto ocenění spotřebitelům jako vodítko při výběru nových výrobků. Výběr oceněných produktů probíhá ve dvou stupních. Komise expertů na oblast kuchyňského vybavení a designu vyhledá v každé kategorii nejpokrokovější výrobky, a to podle těchto stanovených kritérií: Funkčnost a uživatelské pohodlí, užitečnost, inovace, design a také ekologie a udržitelnost. Výrobky navržené komisí postupují do uživatelského hlasování. Společnost zabývající se průzkumem trhu osloví spotřebitele, kteří mají možnost vybrat v každé kategorii nejlepší výrobek ze skupiny navržené komisí.

Spotřebitelskou cenou „Kuchyňská inovace roku 2013“ byla oceněna integrovatelná kombinovaná chladnička/mraznička s oddílem BioFresh ICBP 3256 a integrovatelná chladnička s oddílem BioFresh IKBP 3554: obě v nejlepší energetické třídě A+++. Při návrhu těchto spotřebičů se kladl zvláštní důraz na energetickou účinnost a pohodlnou obsluhu.

LIEBHERR ICBP 3256

Mezi charakteristické rysy obou přístrojů patří skleněné prvky Premium GlassLine a LED osvětlovací sloupce zapuštěné do obou bočních stěn. Nadto je do oddílu BioFresh instalováno další LED osvětlení, které zajišťuje perfektní nasvícení a dokonalý přehled. Osvětlené přihrádky BioFresh je možné zcela vysunout a jsou vybaveny mechanizmem pro samočinné zasouvání s tlumením poslední fáze pohybu. Nový systém VarioSafe s variabilně umístitelnými prvky poskytuje ten nejlepší přehled a spoustu místa pro drobné potraviny. Dotykově řízená elektronika se zobrazením skutečné teploty na displeji LCD je zárukou dokonalé ovladatelnosti. U kombinované chladničky/mrazničky s oddílem BioFresh ICBP 3256 je LED osvětlení zabudované také do mrazicího oddílu.

Díky optimalizovanému konceptu se čtyřbodovým uchycením lze přístroje rychle, bezpečně a stabilně zabudovat do kuchyňské linky. Zásluhou nového vymezovače zasunutí je umístění a vyrovnání přístroje v kuchyňské lince jednodušší.