Back to top

IFA 2014: LIEBHERR představuje “Svěžest v barvách“

Ochsenhausen (Německo) 30. června 2014: LIEBHERR-Hausgeräte je celosvětově uznávaným specialistou na poli profesionálního i domácího chlazení a mražení. Úspěch značky je založen na neustálém vývoji a realizaci nových technologií a opírá se o příslovečnou německou kvalitu. LIEBHERR uvádí na trh spotřebiče v klasickém designu, vybavené nadčasovou technologií, ale hlavním cílem firmy je maximální vstřícnost a přívětivost ke konečnému uživateli.

Svěží trendy kombinované s energetickou úsporností spotřebičů budou hlavním předmětem prezentace od 5. do 10. září 2014 v obou sekcích: v sekci pro veřejnost i v sekci pro prodejce. Návštěvníkům mezinárodního veletrhu bezpochyby stojí za návštěvu stánek č. 201 v hale 2.1. Vidíme, myslíme a cítíme v barvách. Dostatečný důvod prozkoumat vliv a význam barev a předvést širokou škálu barevných spotřebičů na veletrhu IFA. Poptávka po energeticky úsporných chladničkách a mrazničkách neustále roste. ColourLine zaujme moderními barvami a pohodlím dokonalého chlazení v energetické třídě A++. Ať už se Vám líbí teplé odstíny nebo svěží barvy: LIEBHERR představuje trendy spotřebiče pro moderní domácnost, které dokážou upoutat pozornost.

  • LIEBHERR vystavuje na ploše větší než 1.700 m2
  • Exkluzivní design v kombinaci s nejnovější paletou barevných odstínů, která je stvořená speciálně pro dokonalou technologii LIEBHERR.

LIEBHERR je připravena seznámit naše obchodní partnery s podrobnými informacemi a odbornými radami k novým produktům. V sekci pro veřejnost bude LIEBHERR prezentovat zajímavou designovou studii s důrazem na technologii BioFresh.Na vaši návštěvu se těší LIEBHERR.
Barvy a jejich symbolika jsou úzce spjaty s každodenním životem a nyní se přesouvají i do našich kuchyní. LIEBHERR spojuje exklusivní design s módními barvami a moderními technologiemi chlazení.