Back to top

European Innovation Impact Award 2017 získaly domácí spotřebiče Liebherr

European Innovation Impact Award 2017 získaly domácí spotřebiče Liebherr​

Ochsenhausen (Německo) – Společnost Liebherr-Hausgeräte GmbH získala v rámci konference ideasEurope v Bruselu cenu za nejlepší management nápadů a inovací. Cenu jí udělil německý institut pro management nápadů a inovací (Deutsche Institut für Ideen- und Innovationsmanagement) a ideasEurope v kategorii „Best Innovation Management“.

Při příležitosti konference se ve dnech 27. a 28. září 2017 sešli v Bruselu představitelé hospodářství, politiky a vzdělávacích zařízení z celé Evropy. „Toto ocenění dokazuje, že jsme se stávajícími strukturami a procesy na správné cestě a v divizi domácích spotřebičů Liebherr žijeme zásadou „Jsme inovativní“, uvedl Helmuth Bauer, ředitel divize vývoje společnosti Liebherr-Hausgeräte GmbH.

Od začátku roku 2017 je v oblasti vývoje realizováno další vzdělávání v oblasti inovačního managementu a kreativních technik. Ty by měly být do budoucna vyvíjeny i v rámci divize za účelem kontinuálního dalšího vzdělávání pracovníků, systematizace tématu inovace a podpory pomocí cílených metod.

Thomas Kandolf, manažer pro inovace společnosti Liebherr-Hausgeräte Lienz GmbH uvádí: „Z ocenění máme velkou radost a těší nás, že dokážeme držet krok s předními evropskými podniky v oblasti managementu inovací. Náš systematický přístup k novým nápadům a to, jak tyto nápady dále sledujeme až k inovativním výrobkům a službám, nás odlišuje.“

Při rozhodování o tom, kdo dostane ocenění, klade porota hlavní důraz na to, jak je management nápadů a inovací strukturálně zakotven v podniku a jaký mají předložené náklady a inovace společenský a podnikatelský význam.

Text pod fotografií:

V zastoupení za divizi Liebherr-Hausgeräte GmbH převzali Helmuth Bauer (zleva), Thomas Kandolf a Thomas Obererlacher ocenění v kategorii „Best Innovation Management“.

Další informace:
https://www.liebherr.com/de/deu/aktuelles/news-pressemitteilungen/detail/liebherr-gewinnt-den-european-innovation-impact-award-2017-news.html?type=news