Back to top

Dva spotřebiče LIEBHERR obdržely cenu za design

Uživatelé chladniček na víno očekávají vysoce komfortní provoz, elegantní design a možnost dokonalého sklado-vání a temperování vína. Spotřebiče LIEBHERR představují čerstvost a požitek a jsou ideální pro každého, kdo si chce potraviny vychutnat ve velkém stylu. Chladnička na víno WTes 5872 a kombinace Side-by-Side SBSes 8283 byli vyznamenány cenou Interior Inno-vation Award 2013 v kategorii „Kuchyně a domácnost“.

Toto ocenění zavedla Rada pro design v roce 2002 na veletrhu IMM COLOGNE a dnes se celosvětově považuje za jedno z nejproslulejších vyznamenání. Cena za inovace Interior Innovation Award se uděluje za pokrokové nápady a optimální řešení ve všech oblastech vybavení domácnosti. Letošní předávání bylo naplánováno na 13. ledna v Kolíně nad Rýnem. Porota hodnotí následující kritéria: užitnou hod-notu, ergonomii, celkovou koncepci, funkčnost a snadnost obsluhy, kvalitu provedení, míru inovace, životnost, marketingový koncept a inovaci, ohleduplnost k životnímu prostředí a ekologické kvality, vzhled výrobku, jeho bezpečnost a také bezbariérovost.
Inovativní chladnička na víno WTes 5872 je díky optimalizované technice ještě efektivnější, tišší a poskytuje více místa na lahve. Speciálně tlumené pokrokové součásti a kompresor s uložením potlačujícím chvění přispívají k mimořádně tichému provozu přístroje.
Díky rozdílné velikosti tří prostorů na víno má uživatel dostatek místa pro své oblíbené odrůdy. Víno má neustále tu nej-lepší teplotu vhodnou k podávání. Teplotu je možné podle přání nastavit v rozsahu +5 °C až +20 °C.
wtes4677

Kombinace Side-by-Side SBSes 8283 PremiumPlus nabízí celou řadu inovativních detailů, čtyři klimatické zóny a zaří-zení na přípravu ledu IceCenter ve dvířkách. Uživatel ocení superdlouhou čerstvost potravin uložených ve velkorysém chladicím oddíle s technologií BioFresh-Plus. V každé ze tří přihrádek BioFresh spočívajících na výsuvných kolejničkách lze skladovat mnoho potravin déle než v běžném chladicím oddíle.
sbses8283

Technologie NoFrost nabízí profesionální chladírenskou kvalitu, díky níž není nutné odmrazování, a přístroje se tak při každodenním používání vyznačují výjimečným komfortem.