Back to top

Chladničky LIEBHERR IKP 1650 a IKBP 2354 se staly vítězem testu

Německá spotřebitelská organizace Stiftung Warentest posuzuje spotřebiče na základě schopnosti udržování teploty, doby chlazení, spotřeby energie a uživatelské přívětivosti. S celkovým hodnocením 1,7 byla vestavěná lednička LIEBHERR IKP 1650 vítězem testu v energetické třídě účinnosti A+++. Mezi její klíčové vlastnosti patří nízká spotřeba energie společně s vysokou mírou pohodlí pro každodenní použití.

Každý den se zkazí velké množství potravin v důsledku nevhodného skladování. Systém BioFresh zajišťuje dokonalé klima pro dlouhotrvající svěžest Vašich potravin. Při teplotě 0°C a vlhkosti vzduchu na správné úrovni, si uložené potraviny uchovají své vitamíny, skvělou chuť a svěží vzhled po výrazně delší dobu než v klasické chladničce. Čerstvost je udržovaná a to prospívá životnímu prostředí hned dvakrát.

LIEBHERR IKBP 2354, která získala po hodnocení kvality titul “dobrý” je dokonalým příkladem nejlepšího chladícího výkonu v testu organizace Stiftung Warentest. Chladnička LIEBHERR IKBP 2354 výborně udržuje teplotu v mrazáku a v přihrádkách BioFresh. Může se pochlubit LED osvětlovacími sloupky, které jsou integrovány do bočních panelů a dále je LED osvětlení umístěno do dělící části zásuvek BioFresh. To umožňuje jejich postupné rozsvícení, když se otevřou dveře chladničky. LED osvětlení vytváří příjemnou atmosféru interiéru zařízení.