Back to top

BlackSteel Side-by-Side získala ocenění Designu

Ochsenhausen (Německo) Listopad 2014: LIEBHERR získal ocenění Interior Innovation Award 2015 na veletrhu imm v Kolíně nad Rýnem a LivingKitchen 2015. Jedná se o nezávislé průmyslově orientované ocenění, které bylo v roce 2002 založeno Radou pro Design.

To je dnes celosvětově považováno za jedno z nejprestižnějších ocenění za design v průmyslu. Interior Innovation Award představuje inovativní nápady a tipy ve všech oblastech výrobků v nábytkářském průmyslu. Hodnotící kritéria pro poroty: užitná hodnota, ergonomie, koncepce, funkčnost a použitelnost, kvalitní design, stupeň inovace, trvanlivost, marketingový koncept a marketingová inovace, ekologická kompatibilita a kvalita životního prostředí, estetika, bezpečnost a dostupnost.

Black Steel LIEBHERR Side-by-Side SBSbs 7263 splnila výše uvedená kritéria, a byla odměněna oceněním Interior Innovation Award 2015.

Black Steel je vizuálně atraktivní a neobyčejně působivá černá nerezová ocel. Spolu s vysoce kvalitní SmartSteel povrchovou úpravou poskytuje materiál high-tech inovativní design a nadčasovou eleganci. Optimální čerstvost a delší trvanlivost potravin zaručují zásuvky BioFresh. Ty jsou uloženy na obzvlášť komfortních teleskopických kolejničkách. Kromě inovativních funkcí, jako variabilní Premium GlassLine se dvěma odnímatelnými Vario boxy a praktické police na lahve, má Black Steel Side-by-Side také NoFrost mrazničky s funkcí IceMaker. S komfortem funkce NoFrost již nemusíte odmrazovat.

LIEBHERR_SBSbs 7263 BlackSteel
Vítěz ocenění „Interior Innovation Award 2015“ Side-by-Side Kombinace s úpravou povrchu BlackSteel