Back to top

10 důvodů pro nákup výrobků LIEBHERR

Zkušenosti, které se cení

Jako specialista na chladicí a mrazicí techniku LIEBHERR vyvíjí a realizuje již více než 50 let zásadně nová a úspěšná řešení svých výrobků. Důvěra našich zákazníků nás denně povzbuzuje v naší práci. U žádného jiného výrobce v oblasti elektrických spotřebičů nezůstává tolik uživatelů při pořizování nového přístroje věrných dosavadní značce jako u značky LIEBHERR.

BioFresh: prokazatelně zdravější

Více jak dvě dekády firma LIEBHERR velmi úspěšně nabízí a také prodává zákazníkům v celosvětovém měřítku svoji patentovanou technologii BioFresh. Pozor, nezaměňujte jedinečný BioFresh s takzvanými „nulovými zónami“, které se snaží aspoň vizuálně přiblížit k technologii BioFresh, když už to nelze technicky a funkčně. Synonymem pro BioFresh jsou tyto velmi důležitá slova: vitamíny, minerály, bílkoviny, stopové prvky, čerstvost, svěžest, energie, výkonnost, zdravý životní styl. Jistě si kladete otázku, čím se BioFresh odlišuje od ostatních, takzvaně „nulových zón“? Všichni přece slibují to samé, dlouhodobou čerstvost, svěžest, zdravý životní styl. Zamyslete se prosím. Porovnejte sliby s realitou BioFresh od LIEBHERR.

Základní funkční principy technologie BioFresh vynalezené, patentované a vyráběné firmou Liebherr od roku 1996

  • BioFresh zóna je součástí chladničky, ale je klimaticky i prostorově vyčleněna, včetně samostatných prostorových čidel teploty.
  • Teplota v BioFresh zónách je stabilně udržována těsně nad bodem mrazu, což značně omezuje aktivitu bakterií.
  • BioFresh zóny jsou aktivně zásobovány vzdušnou vlhkostí s možností její následné regulace, dle potřeby uložených potravin. Mohou se tedy používat jako HydroSafe – ovoce, zelenina, nebo DrySafe – maso, sýry, ryby a mléčné produkty.
  • BioFresh zóny potraviny nevysušují, nevystavují nežádoucímu teplotnímu vlnění a nemísí pachy s mrazničkou.
  • Klimatické prostředí v BioFresh zónách udrží potraviny nutričně aktivní, čerstvé a chutné až dvanáctkrát déle (dle druhu), než v běžné chladničce.

NoFrost: profesionální kvalita chlazení

Odmrazování již není třeba: Pro bezpečnou dlouhodobou čerstvost nabízí přístroje NoFrost značky LIEBHERR chladicí výkon v profesionální kvalitě. Mrazené potraviny jsou mrazeny chlazeným vzduchem a vlhkost vzduchu je odváděna. Tak zůstává mrazicí část vždy bez námrazy a potraviny již nejsou
pokryty námrazou.

Perfektní klima pro ušlechtilá vína

Klimatizované chladničky na víno nabízí ideální předpoklady pro to, aby mohlo víno v klidu zrát a rozvíjet své chuťové vlastnosti. Temperované chladničky na víno umožňují udržování teplot vhodných pro servírování vína. Perfektní spojení obou výhod nabízí přístroje Vinidor.

Kvalita výrobků na nejvyšší úrovni

Abychom zaručili spolehlivost našich výrobků, používáme ve výrobě našich přístrojů jen vysoce kvalitní materiály a komponenty. Již ve výrobě je u každého přístroje vícekrát kontrolována kvalita a funkčnost. Neustálý vývoj přístrojů, optimalizace veškerých komponentů a do detailu perfektní zpracování
zaručují již příslovečnou kvalitu značky LIEBHERR: a s ní dlouhou životnost, která se osvědčuje denně po mnoho let.

Klasický design

Spojením vysoce kvalitních materiálů a klasických tvarů splňují chladničky a mrazničky LIEBHERR nejvyšší požadavky na design. Kombinace vysoce kvalitní nerezové oceli, přesného elektronického řízení a elegantní výbavy GlassLine zaručuje nadčasovou eleganci po mnoho let.

Ekologičnost

ActiveGreen začíná u značky LIEBHERR již při návrhu chladniček a mrazniček. LIEBHERR tak používá vysoce jakostní komponenty pro dlouhodobou a bezpečnou funkci a nejlepší energetickou účinnost přístrojů. Veškeré díly z umělé hmoty jsou kvůli optimální recyklaci označeny. Také výrobní procesy jsou zaměřeny na efektivní využití zdrojů. Například teplo, které přirozeně vzniká při výrobě přístrojů, je využito jako energie pro vytápění. Všechny evropské výrobní závody jsou certifikovány podle mezinárodních ekologických norem ISO 14001.

Nejširší program

Ať jde o volně stojící chladničky a mrazničky, podstavné nebo vestavné, ať jde o chlazení, mrazení nebo kombinaci obojího: se sortimentem 200 modelů nabízí LIEBHERR perfektní řešení čerstvosti téměř pro každý požadavek zákazníka.

Hi-tech chlazení a mražení

Využití nejmodernější elektroniky kombinované s vysoce účinnými chladicími systémy umožňuje značce LIEBHERR nabízet ve všech skupinách výrobků atraktivní a superúsporný program s přístroji v nejlepších energetických třídách. S přístroji patřícími do nově definované energetické třídy A+++ je LIEBHERR na nejvyšší úrovni v úsporách energie.

Špičková kvalita

Vynikající kvalita a design přístrojů LIEBHERR jsou neustále potvrzovány nezávislými organizecemi. Tak byla například kombinovaná chladnička CBNes 5167 oceněna v soutěži Plus X Awards za vysokou kvalitu, design,komfortní obsluhu a ekologii. I v renomované soutěži reddot award získávají
přístroje LIEBHERR pravidelně ocenění, mezi nimi i CBNes 6256 jako „Best of the Best“ (nejlepší z nejlepších).

Štítek: