Liebherr získal několik cen Plus X Award | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Liebherr získal několik cen Plus X Award

15.03. 2016, Tisková zpráva

Ochsenhausen (Německo) Březen 2016 - Celkem devět kombinovaných chladniček s mrazničkou od Liebherr s technologií BioCool v chladničce a technologií NoFrost v mrazničce u nové generace spotřebičů BluPerformance získalo kýžené ocenění Design Award Plus X Award 2016. Spotřebiče byly hodnoceny v kategoriích vysoká kvalita, design, inovace, snadnost použití, funkčnost a ekologie. Ocenění Plus X Award je každoročně udělováno nezávislou porotou.
Plus X Award je udělováno podnikům v závislosti na pokročilé kvalitě a přidané hodnotě jejich produktů. Odborná porota rozhoduje o udělení cen pro inovativní a trvale udržitelné produkty v oblasti technologií, sportu a životního stylu. Plus X Award je udělováno v sedmi různých kategoriích: Inovace, vysoká kvalita, design, snadnost použití, funkčnost, ergonomie a ekologie. Liebherr přesvědčil v šesti ze sedmi kategorií.

Liebherr CNPes 4858.jpg

Následující spotřebiče získaly ocenění


Nová řada spotřebičů BluPerformance od Liebherr přináší čerstvost v nové dimenzi:

S nejnovější generací spotřebičů "BluPerformance" Liebherr prezentuje řadu energeticky úsporných a na budoucnost orientovaných chladniček a mrazniček. Všechny spotřebiče spadají do nejlepší třídy energetické účinnosti A +++ nebo A +++ / - 20% a jsou tedy o dalších 20 procent úspornější než limit pro nejvyšší Energetickou třídu A +++. Unikátní chladicí a mrazicí technologie je kompaktně integrovaná do přístroje tak, že je k dispozici více prostoru pro skladování potravin. U přístrojů, které nejsou vybaveny technologií BioFresh je další možností technologie BioCool, která zajišťuje díky regulaci vlhkosti, že uložené potraviny zůstávají déle čerstvé, než v běžných ovocných a zeleninových úložných boxech.SmartDevice poskytuje více bezpečnosti a jistoty. Se SmartDevice komunikační technologií se lze snadno v inteligentní domácnosti připojit přes WLAN - pro pohodlné ovládání chladniček a mrazniček na dálku, pomocí mobilních zařízeních.


O ocenění Plus X:

Plus X Award

S mezinárodní a nezávislou porotou 27 sektorů, 23 strategickými partnery a více než 600 zúčastněnými mezinárodními značkami je dnes ocenění Plus X Award největším světovým oceněním Inovace pro technologii, sport a životní styl. Výrobkům, které splní alespoň jeden faktor "Plus X", jsou udělovány pečetě Plus X Award. Nově vyvinuté a inovativní technologie, mimořádné designy a inteligentní a jednoduché operační koncepty – všechny jsou hodné ocenění. Cena Inovace byla zahájena jako projekt na ochranu a posílení značky a obchodu a ke zlepšení orientace spotřebitelů.Kontakt
Claudia Meindl
Marketing & Komunikace
Telefon: +43 2262 602-454
E-mail: claudia.meindl@liebherr.com

Zveřejněno
Liebherr-Hausgeräte GmbH
Ochsenhausen / Německo
www.liebherr.com


Liebherr CNPes 4858