Mrazničky Liebherr – nejlepší v testu Stiftung Warentest | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Mrazničky Liebherr – nejlepší v testu Stiftung Warentest

24.08. 2015, Produktová novinka

Ochsenhausen (Německo) 2015: Mrazničky jsou perfektním úložištěm pro zamražené potraviny. Jsou absolutními vytrvalostními sportovci: 24 hodiny denně, 365 dní v roce spolehlivě produkují chlad, aby zajistily kvalitu a čerstvost jídla – velice nám usnadňují každodenní život.


“Zamrazit rychle, uložit bezpečně” – to je zpráva, která přichází z nejnovějších srovnávacích testů. V červenci 2015 toto musely v testu Stiftung Warentest (nezávislá testovací organizace německých spotřebitelů) dokázat mrazicí truhly, volně stojící mrazničky a malé mrazicí truhly. Kritéria pro splnění testu byla následující: zmražení, stabilní teplota při skladování, hluk a vibrace, spotřeba energie, ovládání a chování při poruše.


Liebherr GNP 3666

Zde byla mrazicí skříň GNP 3666 ohodnocena známkou 1,9 a stala se tak vítězem testu ve své kategorii. Mrazicí truhla GTP 2356 se známkou 1,8 je na špičce mezi mrazicími truhlami. Také v kategorii malých mrazicích skříní se s celkovou známkou 2,0 a ohodnocením “dobrý” stala vestavná mrazicí skříň IGN 1654 vítězem testu.Liebherr GTP 2356Liebherr IGN 1654Testované volně stojící mrazicí skříně i truhly v energetické třídě A+++ nabízejí velmi vysoké pohodlí při každodenním použití. Kromě vynikajících hodnot ve spotřebě energie přesvědčují také výbornou teplotní stabilitou při ukládání potravin. Dokonce i během výpadku proudu poskytují zařízení dobré chladicí podmínky a spolehlivě varují při poruše. Na přední pozici v rámci rychlého zamražení stojí velmi tichá vestavná mrazicí skříň IGN 1654.
Získaná ocenění


Liebherr GNP 3666Liebherr GTP 2356Liebherr IGN 1654