Vinotéka a vestavná chladnička Liebherr obdrželi cenu „red dot design award“ 2015 | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Vinotéka a vestavná chladnička Liebherr obdrželi cenu „red dot design award“ 2015

10.04. 2015, Produktová novinka

oceneni

Liebherr získal prestižní ocenění Red Dot Award za podstavnou vinotéku Vinidor UWT 1682 a vestavnou BioFresh chladničku IKBP 3550.

Ocenění „red dot design award“ je pečetí kvality pro špičkový design a inovace, které celosvětově poukazuje na rozdíly v kvalitě. Ocenění Red Dot Design za produktový design, které se datuje od roku 1954, je dnes jednou z největších a nejznámějších designérských soutěží na světě. V letošním roce vybírali oceněné výrobky vynikající návrháři, vážení profesoři designu a odborní novináři 4 928 inovativních podání z 25 různých zemí.

Oficiální slavnostní předání cen se bude konat dne 29. června 2015 v divadle Aalto v Essenu. Pozváno je více než 1200 hostů z celého světa.Vestavná chladnička IKBP 3550 s technologií BioFresh

Oceněná vestavná chladnička IKBP 3550 s technologií BioFresh klade důraz na kombinaci úspory energie a komfortu obsluhy. Chladnička je v energetické třídě A+++. Celkový objem chladničky je 245 l a z toho 99 l je určeno pro BioFresh. Unikátní technologie BioFresh výrazně prodlužuje čerstvost potravin při zachování všech vítamínů a chuťových vlastností. Díky SoftSystem se dveře chladničky IKBP 3550 plynule a tiše zavírají. Nově přidané potraviny jsou automaticky rychle zchlazené technologií SuperCool. V ledničce nechybí ani přihrádka na láhve.Podstavná vinotéka UWT 1682

Druhý oceněný produkt je podstavná vinotéka Vinidor UWT 1682. V této vinotéce uskladníte až 34 lahví typu Bordeaux. Prosklenné dveře jsou vybavené technologií TipOpen a SoftSystem. Technologie TipOpen umožnuje snadno otevřít dveře pouhým dotekem, proto můžete vinotéku dokonale integrovat do kuchyně pomocí bezúchytkového systému. Lahve jsou ve vinotéce uložené na dřevěných roštech s teleskopickým výsuvem.