Pětice spotřebičů Liebherr byla vyznamenána cenou Plus X Award | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Pětice spotřebičů Liebherr byla vyznamenána cenou Plus X Award

22.12. 2014, Produktová novinka

Stručně: Liebherr uspěl v roce 2013 s pěti chladničkami a mrazničkami vyznamenanými cenou Plus X Award za vysokou kvalitu, design, funkčnost, ekologii a pohodlnou obsluhu.


CBPesf 4043

Plus X Award představuje již po několik let tradiční ocenění firem přinášejících vyšší kvalitu a přidanou hodnotu nabízených výrobků. Cena se udílí za inovativní a pokrokové produkty v oblasti technologií, sportu a životního stylu. Renomovaná odborná porota uděluje pečeť kvality za mimořádné počiny v sedmi různých kategoriích: inovaci, vysoké kvalitě, designu, uživatelském pohodlí, funkčnosti, ergonomii a ekologii. Liebherr přesvědčil v pěti ze sedmi jmenovaných kategorií. Pečeť kvality Plus X Award slouží spotřebitelům jako vodítko při výběru nového zboží.


Kromě vysokých nároků na kvalitu klade Liebherr již při vývoji spotřebičů důraz na energetickou účinnost, nadčasový design, funkčnost a snadnou ovladatelnost. Cenu Plus X Award 2013 obdrželo hned pět chladniček a mrazniček Liebherr:
X Award
Model CBPesf 4043 byl oceněn za vysokou kvalitu, design, funkčnost a ekologii.
X Award
Model ECBN 5066 byl oceněn za vysokou kvalitu, design, pohodlnou obsluhu a ekologii.
X Award
Model ICBP 3256 byl oceněn za vysokou kvalitu, design, pohodlnou obsluhu a ekologii.
X Award
Model IKBP 3554 byl oceněn za vysokou kvalitu, design, funkčnost, pohodlnou obsluhu a ekologii.
X Award
Model IKP 2350 získal ocenění za vysokou kvalitu, design, funkčnost a pohodlnou obsluhu.Liebherr nastavil svou kombinovanou chladničkou/mraznič­kou CBPesf 4043 s oddílem BioFresh novou laťku. Oceněný spotřebič je ještě přibližně o 20 % úspornější než vyžadují kritéria pro zařazení do energetické třídy A+++ a nabízí pohodlí a čerstvost při spotřebě pouhých 130 kilowatthodin ročně.


liebherr ecbn 5066
liebherr icbp 3256

Nová vestavná kombinovaná chladnička/mraznička BioFresh ECBN 5066 PremiumPlus o šířce 75 cm se stane klenotem každé kuchyně. Dvojice výsuvných přihrádek mrazicího oddílu NoFrost předurčuje design tohoto přístroje k obdivu.


Do nejlepší energetické třídy A+++ spadají oba oceněné inovativní vestavné spotřebiče z nového sortimentu pro rok 2013: integrovatelná kombinovaná chladnička/mraznička BioFresh ICBP 3256 a integrovatelná vestavná chladnička BioFresh IKBP 3554.


 IKBP 3554
ikp 2350

Integrovatelná chladnička IKP 2350 se řadí také do energetické třídy A+++ a může se pochlubit i výbavou kategorie Premium. Uživatel při každodenním používání ocení tlumené zavírání SoftSystem stejně jako jednostranný světelný sloupec pro dobrý přehled a příjemné nasvícení. U nové jednodílné zásuvky na ovoce a zeleninu, jejíž snadné vysouvání zajišťují pohyblivé kolejničky, je osvětlení se svítivými diodami zapuštěno do boční stěny.