BlackSteel Side-by-Side získala ocenění iF Design Award 2015 | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

BlackSteel Side-by-Side získala ocenění iF Design Award 2015

12.02. 2015, Získaná ocenění

iF Design Award 2015

Stručně: Side-by-Side chladnička Liebherr SBSbs 7263 bude presentována na slavnostním předávání cen iF Design Award v Mnichově 27. února 2015 s oceněním za produktový design. Touto pečetí kvality jsou oceňovány produkty, které vynikají inovativními myšlenkami a výjimečným designem.Side-by-Side chladnička Liebherr SBSbs 7263 bude presentována na slavnostním předávání cen iF Design Award v Mnichově 27. února 2015 s oceněním za produktový design. Touto pečetí kvality jsou oceňovány produkty, které vynikají inovativními myšlenkami a výjimečným designem.


Ve dnech 20. - 22. ledna 2015 se padesát tři soudců z dvaceti různých zemí sešlo v Hamburku rozhodnout o výherci ocenění pro rok 2015. Mezinárodně uznávaný iF Design Award je jedna z nejprestižnějších soutěží po celém světě, která je organizována iF Industrie Forum Design od roku 1953.


BlackSteel je vizuálně působivá a mimořádně atraktivní řada chladniček z černé nerezové oceli. Povrchová úprava z nerezové oceli dodává chladničce exkluzivní a nadčasový vzhled, takže tyto modely jsou opravdovým klenotem.


Vítězná chladnička Liebherr BlackSteel Side-by-Side model SBSbs 7263 nabízí chladící prostor s BioFresh zásuvkami a NoFrost mrazničkou, čímž zajišťuje tři různé klimatické zóny pro dokonalé skladování potravin. Chladicí přihrádka, o objemu 364 litrů, má šest odkládacích poliček, z nichž jedna je dělitelná a tři BioFresh zásuvky, které poskytují optimální prostředí pro udržení čerstvosti a prodloužení skladovatelnosti potravin. Zásuvky spočívají na pohyblivých výsuvných kolejničkách, takže je lze velmi snadno vytáhnout. Mezi další inovativní funkce patří Premium GlassLine poličky, dva plně odnímatelné VarioBoxy

NoFrost mraznička disponuje osmi zásuvkami, které mají celkovou kapacitu 256 litrů. Zlatým hřebem této mrazničky je IceMaker, který zaručuje, že čerstvé kostky ledu jsou vždy po ruce a díky inovativní technologii se kostky v zásobní misce neslepují dohromady. NoFrost poskytuje pohodlné zmrazení zejména proto, že rozmrazování je již zbytečné.
Liebherr SBSbs 7263 Black Steel