BlackSteel Side-by-Side získala ocenění Designu | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

BlackSteel Side-by-Side získala ocenění Designu

28.11. 2014, Získaná ocenění

Získaná ocenění


Stručně:
Liebherr Side-by-Side byla oceněna v kategorii „Kuchyně a Domácnost“ cenou Interior Innovation Award 2015.


Ochsenhausen (Německo) Listopad 2014 – Liebherr získal ocenění Interior Innovation Award 2015 na veletrhu imm v Kolíně nad Rýnem a LivingKitchen 2015. Jedná se o nezávislé průmyslově orientované ocenění, které bylo v roce 2002 založeno Radou pro Design.


Interior inovation award 2014 - Winner


To je dnes celosvětově považováno za jedno z nejprestižnějších ocenění za design v průmyslu. Interior Innovation Award představuje inovativní nápady a tipy ve všech oblastech výrobků v nábytkářském průmyslu. Hodnotící kritéria pro poroty: užitná hodnota, ergonomie, koncepce, funkčnost a použitelnost, kvalitní design, stupeň inovace, trvanlivost, marketingový koncept a marketingová inovace, ekologická kompatibilita a kvalita životního prostředí, estetika, bezpečnost a dostupnost.


Black Steel Liebherr Side-by-Side SBSbs 7263 splnila výše uvedená kritéria, a byla odměněna oceněním Interior Innovation Award 2015.


Black Steel je vizuálně atraktivní a neobyčejně působivá černá nerezová ocel. Spolu s vysoce kvalitní SmartSteel povrchovou úpravou poskytuje materiál high-tech inovativní design a nadčasovou eleganci. Optimální čerstvost a delší trvanlivost potravin zaručují zásuvky BioFresh. Ty jsou uloženy na obzvlášť komfortních teleskopických kolejničkách. Kromě inovativních funkcí, jako variabilní Premium GlassLine se dvěma odnímatelnými Vario boxy a praktické police na lahve, má Black Steel Side-by-Side také NoFrost mrazničky s funkcí IceMaker. S komfortem funkce NoFrost již nemusíte odmrazovat.
Liebherr_SBSbs 7263  BlackSteel


Vítěz ocenění „Interior Innovation Award 2015“ Side-by-Side Kombinace s úpravou povrchu BlackSteel