LivingKitchen 2015: chladničky a mrazničky, dokonalé předvedení | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

LivingKitchen 2015: chladničky a mrazničky, dokonalé předvedení

03.12. 2014, Získaná ocenění


  • Liebherr vystavuje na ploše 390 m2

  • Exkluzivní design v kombinaci s nejnovějšími technologiemiOchsenhausen (Německo), listopad 2014 - po desetiletí jsou domácí spotřebiče Liebherr synonymem kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Díky inovativním technologiím, ergonomickým prvkům a kvalitním materiálům tyto přístroje nikdy nezklamou při svém každodenním používání.


Nyní opět Liebherr kombinující nejnovější trendy s energeticky úspornými spotřebiči plánuje úspěšný start do nového roku kuchyňského designu. Od 19. do 25. ledna 2015, bude Liebherr oslňovat návštěvníky svými nejnovějšími chladničkami a mrazničkami na ploše 390m2 na veletrhu LivingKitchen v Kolíně nad Rýnem na IMM Cologne (mezinárodní výstava kuchyní jak pro maloobchodníky, tak pro konečné spotřebitele). Představte si, jak jsou naše spotřebiče Liebherr harmonicky integrovány do domácnosti a objevte úžasné množství našich výrobků s jejich řadou speciálních úprav, barev a funkcí.


Návštěvníci se mohou přesvědčit o příslovečné kvalitě Liebherr a mohou si promluvit s našimi odborníky.  Mezinárodním návštěvníkům trhu se vyplatí návštěva Liebherr stánku v hale 4.2, číslo stánku A-047.


Liebherr_SBSbs 7263, BlackSteel


BlackSteel kombinuje inovativní chladicí technologii s elegantním designem jako upoutávku v moderním kuchyňském prostředí