V Lienzu vyroben patnácti miliontý spotřebič | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

V Lienzu vyroben patnácti miliontý spotřebič

22.09. 2014, Produktová novinka


  • Šedesát let odborníkem na chlazení: zkušený specialista na poli chlazení a mražení

  • 1.325 zaměstnanců jen v Rakousku

  • Roční produkce přesahující 474.000 spotřebičů

  • Jubilejní 15.000.000tý spotřebič je vystaven v prostoru u vstupu


Lienz (Rakousko), září 2014: Liebherr-Hausgeräte je specialistou na poli chlazení a mražení a je předním evropským výrobcem s roční produkcí téměř 2.2 milionu spotřebičů. Úspěch značky je založen na neustálém vývoji a realizaci nových technologií a opírá se o příslovečnou kvalitu. Liebherr  uvádí na trh spotřebiče v klasickém designu, vybavené nadčasovou technologií, ale hlavním cílem firmy je maximální vstřícnost a přívětivost ke konečnému uživateli.


V roce 1980 byla v Rakousku založena nová společnost Liebherr-Werk Lienz GmbH, která měla podpořit již existující továrnu v Ochsenhausenu (Německo). Liebherr je pochopitelně hrdý na svou dlouholetou tradici v chladícím a mrazícím průmyslu a letos Liebherr-Hausgeräte Lienz GmbH oslavuje velmi výjimečný milník – výrobu patnácti miliontého spotřebiče. Rakouská továrna v Lienzu původně vyráběla truhlicové mrazničky a pouhý rok od svého založení už na ploše 42.000 m² vyráběla 500 spotřebičů denně a zaměstnávala 250 lidí.


Liebherr v Lienzu


V současnosti továrna zabírá plochu 210.000 m² a vyrábí ty nejkvalitnější chladničky a mrazničky, truhlicové mrazničky a vinotéky. Také se zaměřuje na výrobu spotřebičů pro komerční účely, spotřebičů, které vyžadují vysoký chladící výkon a mají zvláštní nároky na hygienu. Tyto spotřebiče musí být schopné se vypořádat s častým otvíráním dveří, skladováním velkého množství jídla i pití a prací s vyššími (nižšími) teplotami než je běžné. Tým továrny Liebherr-Hausgeräte Lienz GmbH aktuálně čítá kolem 1.320 zaměstnanců.
Obrázek: Výroční spotřebič Liebherr, vinotéka Vinidor WTes 5872 (foto: Martin Lugger)

Výroční spotřebič, vinotéka WTes 5872 na testovací lavici připravená podstoupit všestranné testování kvality.


Kontakt

Zuzana Veselá

Sekretariát

Tel: +420 255 717 432

Email: zuzana.vesela@mctree.cz


Publikoval

Liebherr-Hausgeräte GmbH

Ochsenhausen, Německo


www.liebherr.com