IFA 2014 | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

IFA 2014

12.08. 2014, Produktová novinka

 IFA 2014 – Liebherr představuje “Svěžest v barvách”  • Liebherr vystavuje na ploše větší než 1.700 m2

  • Exkluzivní design v kombinaci s nejnovější paletou barevných odstínů, která je stvořená speciálně pro dokonalou technologii Liebherr.


Ochsenhausen (Německo) 30. června 2014 – Liebherr-Hausgeräte je celosvětově uznávaným specialistou na poli profesionálního i domácího chlazení a mražení. Úspěch značky je založen na neustálém vývoji a realizaci nových technologií a opírá se o příslovečnou německou kvalitu. Liebherr uvádí na trh spotřebiče v klasickém designu, vybavené nadčasovou technologií, ale hlavním cílem firmy je maximální vstřícnost a přívětivost ke konečnému uživateli.


Svěží trendy kombinované s energetickou úsporností spotřebičů budou hlavním předmětem prezentace od 5. do 10. září 2014 v obou sekcích – v sekci pro veřejnost i v sekci pro prodejce. Návštěvníkům mezinárodního veletrhu bezpochyby stojí za návštěvu stánek č. 201 v hale 2.1.


Vidíme, myslíme a cítíme v barvách.” Dostatečný důvod prozkoumat vliv a význam barev a předvést širokou škálu barevných spotřebičů na veletrhu IFA. Poptávka po energeticky úsporných chladničkách a mrazničkách neustále roste. ColourLine zaujme moderními barvami a pohodlím dokonalého chlazení v energetické třídě A++. Ať už se Vám líbí teplé odstíny nebo svěží barvy – Liebherr představuje trendy spotřebiče pro moderní domácnost, které dokážou upoutat pozornost.


Sekce pro prodejce Liebherr je připravena seznámit naše obchodní partnery s podrobnými informacemi a odbornými radami k novým produktům. V sekci pro veřejnost bude Liebherr prezentovat zajímavou designovou studii s důrazem na technologii BioFresh.Na vaši návštěvu se těší Liebherr.


Barvy a jejich symbolika jsou úzce spjaty s každodenním životem a nyní se přesouvají i do našich kuchyní. Liebherr spojuje exklusivní design s módními barvami a moderními technologiemi chlazení.


Kontakt


Zuzana Veselá


Sekretariát


Tel: +420 255 717 432


Email: zuzana.vesela@mctree.cz 


Publikoval


Liebherr-Hausgeräte GmbH


Ochsenhausen /Německo


www.liebherr.com