LIEBHERR ZÍSKAL OCENĚNÍ BUSINESS SUPERBRANDS | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

LIEBHERR ZÍSKAL OCENĚNÍ BUSINESS SUPERBRANDS

11.03. 2014, Produktová novinka

Komise expertů Business Brand Council programu Czech Superbrands udělila cenu Czech Business Superbrands Award společnosti Mc TREE a.s.
Mc TREE a. s. se tak řadí do skupiny elitních značek, které mohou sloužit jako příklad úspěšného rozvíjení a dynamického vylepšování brand image. Toto ocenění zaručuje zákazníkům a obchodním partnerům kvalitu této značky.

Cena Superbrands Award, která v daném regionu oceňuje značky na základě preference zákazníků a názorů odborné poroty, je pro firmu důkazem pozitivní zpětné vazby a silného povědomí o její značce. Značky jsou pro udělení tohoto ocenění nominovány na základě obchodních výsledků, firmy tedy nemohou o nominaci žádat. O udělení Business Superbrands Award rozhoduje expertní skupina Business Brand Council, který je tvořen odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, špičkovými kreativci a významnými experty na oceňování značek.
Mezinárodní program Superbrands

Tento program vznikl před více než patnácti lety ve Velké Británii. Komunikační odborníci si stanovili dva cíle: uvést do středu pozornosti mimořádně silné značky a prezentovat příklady hodné následování pro účastníky trhu, kteří by se rádi rozvíjeli a inspirovali od nejlepších. Od té doby si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands Award uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích na pěti kontinentech. Komise Brand Council má při udělování ocenění klíčovou roli, proto jsou do ní vybírání pouze přední a vysoce uznávaní experti. Více informací o Superbrands: www.czechsuperbrands.com