Liebherr v Miláně na EuroCucina 2014 | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Liebherr v Miláně na EuroCucina 2014

10.03. 2014, Produktová novinka

Liebherr prezentuje svoji rozsáhlou inovativní řadu chladniček a mrazniček na EuroCucina v Miláně od 8. do 13. dubna 2014. Nově přebudovaný výstavní stánek mů-žete najít v hale č. 9 / ne. B02 C05

EuroCucina, mezinárodní výstava kuchyní je ideální pro Liebherr. Liebherr zde může prezentovat svojí nabídku ino-vací chladících zařízení v souvislosti s vysoce kvalitní ku-chyní.

Mezi celou řadou vestavných a volně stojících modelů bude na stánku prezentován nový BlackSteel spotřebič s pokročilou technologií chlazení. Svým elegantním desig-nem Vás na stánku a v každé moderní kuchyni dokáže upoutat. Vysoce kvalitní povrch SmartSteel výrazně redukuje viditelnost otisků prstů a obzvlášť snadno se čistí. Je odolný proti poškrábání.

Jednou z mnoha předností vinoték Vinidor je u modelu UWT 1682 nová technologie TipOpen se zabudovanou rukojetí do kuchyňského nábytku.
Když jemně poklepete, skleněné dveře se automaticky ote-vřou až na 7 cm, tím nabízejí pohodlný přístup k úplnému otevření dveří. Pokud dveře nejsou během tří sekund zcela otevřeny SoftSystem je automaticky zavře.