Moderní nápady, špičková kvalita a vrcholný design | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Moderní nápady, špičková kvalita a vrcholný design

22.01. 2014, Produktová novinka

Liebherr jako specialista na chladničky a mrazničky vyvíjí a uskutečňuje nová, důsledná a přesvědčivá řešení s ještě větším komfortem, snazší obsluhou a úsporou energie. Vysoce kvalitní materiály, do detailu skvělé zpracování, jednoduché a přesné elektronické řízení a nejmodernější výrobní procesy zaručují již pověstnou kvalitu Liebherr. V oblasti energeticky úsporných přístrojů nabízí Liebherr široký sortiment v nejlepších energetických třídách, ale také a v nově definovaných energetických třídách A+++ a A+++ -20% (A++++).

Technologie BioFresh zaručuje správné klima pro dlouhou čerstvost potravin. Pro bezpečné a dlouhodobé skladování potravin disponují přístroje NoFrost Liebherr mrazicím výkonem v profesionální kvalitě. Pro dokonalé skladování a temperování vína má Liebherr ve svém sortimentu mnoho přístrojů vinoték.

Super úsporná hlediska A+++ -20% (A++++):

Kombinované chladničky CBPesf 4043 a CBP 4043 jsou v nejlepší energetické třídě A+++ a ještě k tomu jsou asi o 20% úspornější než je mezní hodnota této třídy. S nimi nastavuje Liebherr nová měřítka.


* o 20% menší index energetické efektivnosti (EEI 17,6) než je mezní hodnota (EEI 22)
energetické třídy A+++ podle nařízení EU 2010/1060


Inovativní chladničky a mrazničky dávají nový rozměr úsporám energie; spotřebiče v nově definované energetické třídě A+++ spotřebují o 48% méně energie než ty v horní hranici energetické třídy A+.
Úspora energie = úspora peněz
Po celá desetiletí přináší Liebherr řadu energeticky úsporných chladniček a mrazniček. Nyní dále rozvíjí svůj sortiment vybavený precizním elektronickým řízením ve spojení s optimalizovanými chladícími komponenty. Liebherr nabízí řadu spotřebičů energetických třídách A+++ a A+++ -20% (A++++).
Srovnáním nejnovějších modelů a nevyšší A++, A+++, A+++ -20% (A++++) energetické třídě s jejich 15ti letými předchůdci, kteří se stále ještě používají v řadě domácností, zdůrazňuje enormní úspory, kterých bylo dosaženo a to pokud jde o elektrickou energii a poměrné náklady.