AKCE na kombinovanou chladničku Liebherr CBNPgw 3956 | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

AKCE na kombinovanou chladničku Liebherr CBNPgw 3956

11.11. 2013, Produktová novinka

Premiová kombinovaná chladnička s objemem chladící části 181 litrů. Objem zásuvek s funkcí BioFresh tvoří 93 litrů a objem mrazící části 111 litrů. Mrazák má 3 zásuvky. Chladnička je vybavena ventilátorem.

Lednice Liebherr

Technologie

SoftSystem - Tlumení zavírání
Na dveřích integrovaný SoftSystem tlumí pohyb při uzavírání dveří. I při plném naložení vnitřní části dveří zaručuje tento systém zvláště jemné zavírání dveří. V úhlu otevření od 30° se dveře automaticky zavírají.

Systém HomeDialog - Displej
Všechny funkce mrazničky lze kontrolovat, zapínat i vypínat na displej elektroniky. Zasíťování je zajištěno v rámci nápajení, ení tedy nutné natahovat žádné kabely.

No frost - Ochlazený cirkulující vzduch
Díky cirkulaci studeného vzduchu je vzdušná vlhkost odváděna ven, tudíž se potraviny nepokrývají námrazou. Přístroje se navíc v pravidelných intervalech automaticky odmrazují.

SuperCool - Automatika SuperCool
Snížuje chladící teplotu na 6 hodin na +2°C a zajistí tak rychlé ochlazení čerstvě vložených potravin. Zpětné přepnutí na běžný chod ledničky je automatický.

VarioSpace - Šuplíky v mrazícím prostoru
Praktický systém pro extra ukládací prostor. Mezi jednotlivými zásuvkami je skleněná police, která se dá snadno vyndat a docílit tak většího prostoru.

Je zde možnost dodatečného vybavení.

Chladničku je možné si prohlédnout na vzorkové prodejně Mc TREE a.s. Na Poříčí 27 Praha 1.

TIP!
Aby byla dosažena deklarovaná spotřeba energie, musí být použity k přístroji přiložené distanční prvky. Tím se zvětší hloubka přístroje asi o 3,5 cm. Přístroj je plně funkční i bez použití distančních prvků, má ale nepatrně větší spotřebu energie.