Spotřebiče Side-by-Side značky Liebherr – skladování potravin ve velkém stylu | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Spotřebiče Side-by-Side značky Liebherr – skladování potravin ve velkém stylu

25.10. 2013, Produktová novinka

Spotřebiče Side-by-Side značky Liebherr představují dokonalý způsob uchování čerstvosti potravin. Uživatele ohromí nejen spoustou místa, ale také různými klimatickými zónami, jež vyhoví jakémukoliv očekávání.


Zdravé stravování je nepřehlédnutelným trendem moderní gastronomie. Kvalitní čerstvé suroviny skladované ve správných podmínkách jsou stejně důležité jako příprava pokrmů. Nová kombinovaná chladnička a mraznička Side-by-Side SBSes 8283 PremiumPlus představuje centrum čerstvých potravin. Čtyři klimatické zóny a množství dalších mimořádných vlastností činí tento spotřebič nepostradatelným jak pro labužníky, tak pro rodiny.
Velkoryse navržená chladnička nabízí spoustu místa pro každodenní čerstvé zásoby, přičemž uspořádání skleněných odkládacích ploch GlassLine lze přizpůsobit individuálním požadavkům. Rovnoměrné nasvícení zajišťují dva sloupce LED osvětlení zabudované do obou bočních stěn.


Společnost Liebherr obdařila model SBSes 8283 pokročilou technologií BioFresh Plus uchovávající potraviny čerstvé až třikrát déle než běžná chladnička. Každá z trojice přihrádek BioFresh umožňuje skladování různých typů potravin za podmínek zajišťujících lepší zachování vitamínů, vůní a vzhledu. Horní přihrádka BioFresh může být nastavena na 0 °C nebo na – 2 °C, což je ideální teplota pro skladování ryb a mořských plodů. Pokud uživatel ukládá tropické ovoce, může oddíl BioFresh nastavit na 6 °C.


Teplota však není jedinou vlastností ovlivňující uchování čerstvosti. Proto lze u každé ze tří přihrádek zvolit vysokou nebo nízkou vlhkost. Ovoce a zelenina vydrží déle čerstvé při vysoké vlhkosti, zatímco sušší vzduch se dokonale hodí pro skladování masa, ryb a mléčných výrobků.


V mrazicí části NoFrost se potraviny zmrazují působením ledového proudícího vzduchu, jímž se zároveň odvádí vlhkost. S funkcí NoFrost proto nevzniká námraza a uživatelé již nikdy nemusí odmrazovat.


Další z vytříbených vlastností nového modelu SBSes 8283 představuje přítomnost IceCentra zabudovaného do dveří chladničky. IceCentrum je klenotem každé kuchyně, protože nabízí kostky ledu, ledovou tříšť i chlazenou vodu a poskytuje tak bezpočet inspirací pro přípravu studených nápojů. Výdej kostek ledu a chlazené vody je ovládán dotykovými páčkami, které jsou v závislosti na nastavení osvětlovány svítivými diodami buď trvale, nebo pouze při odběru ledu či vody.