Vyjímečné technologie chladniček Liebherr | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Vyjímečné technologie chladniček Liebherr

14.10. 2013, Produktová novinka

Komfortní stropní svítidlo


Je umístěno na stropě chladničky. Má elegantní lehké pouzdro a je integrován do krytu ventilátoru.


CoolPlus


Funkce lehce zvyšuje teplotu v chladničce po dobu několika hodin, takže potraviny mohou být zchlazeny jemně a bezpečně, přitom rychle. Tato funkce také zajišťuje, že teplota v mrazničce je spolehlivě udržována na požadované úrovni v okolní teplotě +10 ° C až +16 ° C.
Komfortní elektronický řídicí systém


Zajišťuje, že teplota v chladničce zůstává na požadovaném stupeni. Teplota chladničky je zobrazována pomocí LED osvětlení v MagicEye. Elektronická jednotka je umístěna za dveřmi nebo ve víku, v závislosti na typu chladničky.


Integrovaný chladící akumulátor


V prémiové řadě chladniček a mrazniček umožňuje až 124 hodin doby skladování potravin v případě výpadku elektrické energie tím, že poskytuje další "studené rezervy", který chrání zchlazené a zmrazené potraviny.


Dětská pojistka


Funkce dětské pojistky je naprogramována tak, aby se zabránila neúmyslnému vypnutí spotřebiče. Její aktivita je zobrazována symbolem v MagicEye systému řízení.
Comfort GlassLine


Komfortní modely chladniček jsou dodávány s Comfort GlassLine, vysoce kvalitními skleněnými armaturami ke dveřím interiéru. Kování Comfort GlassLine se skládají z police s bezpečnostním sklem, zábradlí je tvořeno plastem s elegantním designem. Zásobník na vejce má prostor pro 12 vajec. Regály pro skladování lahví a konzerv mají nastavitelný držák pro bezpečné uložení do dveří interiéru chladničky.


Všechny Premium a PremiumPlus modely chladniček mají kvalitní regály GlassLine s držáky na lahve a konzervy ve dveřích chladničky. Jídlo je uloženo ve dvou nebo třech výměnných VarioBoxes v chladničce, takže je vždy čerstvé. Zásobník na vejce má prostor pro 12 vajec. Boxy lze bezpečně přemístit na různých úrovních dveří interiéru tak, aby vyhovovaly Vašim požadavkům.


LED sloupky


Charakteristické pro modely chladniček BioFresh řady PremiumPlus jsou dva LED světelné sloupky integrované do prostoru vložky, vždy po jednom na každé straně. Speciální kryt světla vytváří příjemnou, prvotřídní atmosféru a dobrou viditelnost v prostoru chladničky. Sloupky jsou umístěny tak, aby vyhovovali polohování polic.