Veletrh Futura 2013 Salzburg | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Veletrh Futura 2013 Salzburg

23.09. 2013, Produktová novinka

Veletrh Futura 2013


Na letošním veletrhu spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a telekomunikací Futura 2013 představil v rakouském Salzburku Liebherr inovativní nápady a oceněné produkty v kategoriích chladničky, mrazničky a vinotéky. Vše se uskutečnilo 19. - 22. září na stánku 206 v hale číslo 01.Stejně jako technologie BioFresh a NoFrost, které mají ocenění za to, že udrží potraviny a nápoje čerstvé po delší dobu, má Liebherr celou řadu výrobků, které získávají ocenění jak za funkčnost, tak za design.

Kombinované chladničky IKBP 2354 a IKP 1650


Vestavné chladničky o energetické účinnosti A + + + dosáhly ocenění u spotřebitelské organizace Stiftung Warentest. V testu se hodnotí spotřeba energie - ta skutečná vůči uváděné, chlazení - test v okolní teplotě kolem 26°C, 15°C a 32°C, mražení - test v okolní teplotě 25°C a 10°C. Dále se hodnotí informace na displeji a varovné signály chladničky.


WTes 5872 temperováná vinotéka


Vinotéka této řady má tři teplotní zóny, je vyrobena z nerezové oceli a vyhrála prestižní cenu Red Dot Design Award - ocenění, které se v letošním roce zaměřilo na ekonomický a kulturní potenciál produktů. Konstruce, design a jednoduchost, hravě skloubené s ekonomickým a ekologickým efektem, tvoří chladničku po právu se honosící tímto oceněním.

Kombinovaná chladnička CBPesf 4043


Kombinovaná chladnička s mrazničkou vyhrála X Plus ocenění.Plus X Award je cenou udílenou za inovativní technologie, která ctí výrobce zejména pro kvalitu jejich výrobků. Plus X Award posuzuje výrobky, které jsou inovativní, životaschopné a hlavně přínosné pro budoucnost. Navíc musejí mít alespoň jeden "Plus X" faktor - přidanou hodnotu výrobku.

Walk of Technology


Zlatým hřebem na stánku Liebherr byla výstava "Walk of Technology", která představila koláže z různých komponentů z chladniček a mrazáků, doplněné uměleckými fotografiemi. Tato výstava měla lidem poskytnout zcela nový pohled do světa chlazení. Stejně jako doprovodné video-klipy, které představují kvalitu zančky Liebherr.