Kvalita potravin uchovávaných v kombinovaných chladničkách Liebherr | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Kvalita potravin uchovávaných v kombinovaných chladničkách Liebherr

18.09. 2013, Produktová novinka

Technologie kombinovaných chladniček Liebherr

Čerstvé potraviny a vitaminy dlouhodobě uchovávané díky technologii v kombinovaných chladničkách biofresh a rozmanitá strava jsou tím nejlepším receptem pro moderní zdravou výživu a potěšení z čerstvých potravin po dlouhou dobu. Čím se potraviny uchovají čerstvější déle, tím jsou cennější pro zdravou stravu a to je dobrý důvod rozhodnout se pro chladničku biofresh od firmy Liebherr. Neboť jen potraviny, které jsou skladovány při ideální teplotě a vlhkosti vzduchu si zachovají své drahocenné vitamíny a minerály. Ideální nastavení teploty a vlhkosti vzduchu v kombinované chladničce poskytuje extrémně dlouhou skladovací dobu pro potraviny a tím zásadní výhodu velmi důležité vitální síly. Čerstvá kvalita potravin a uchování důležitých vitamínů a minerálů v zásuvkách biofresh v chladničkách liebherr je vědecky prokázána. Testy potravin prokázaly, že úbytek vlhkosti v ovoci a zelenině je v zásuvkách biofresh významně redukován ve srovnání s klasickou chladící částí. Při teplotě těsně nad 0°C si potraviny uchovají své vitamíny a lahodnou chuť. Také díky ideální vlhkosti vzduchu, kterou lze nastavit. Konstantní teplotu, a s tím také spojené ideální klima pro uchování potravin čerstvých a zdravých, zajišťuje nejmodernější elektronika. Elektronika Premium Plus v chladničkách Liebherr mimo jiné také poskytuje užitečný návod pro skladování mnoha druhů potravin.
S technologií BioFresh plus je možné individuálně nastavit teplotu a vlhkost v horní zásuvce, teplota v ostatních zásuvkách zůstává konstantní těsně nad 0°C. Ať tropické vedro nebo arktická zima, chladničky a mrazničky značky Liebherr uspěly během testování provozu v extrémních podmínkách. Jakýkoliv zdroj zvuku je analyzován a optimalizován v nejmodernější akustické laboratoři. Kvalita, která byla prověřena vývojovou fází s ohledem na trvalou životnost všech součástek. Kvalita chladniček Liebherr znamená vždy potěšení z dlouhodobě čerstvých potravin.
Kombinovaná chladnička Liebherr | Liebherr
Inovativní nápady, jako například integrované LED osvětlení nebo skleněné police v interiéru a ve dveřích. To charakterizuje smysl pro detail u výrobků Liebherr. Dlouhodobě nejvyšší kvalita, která přesvědčí až do největších detailů. Všechny chladničky a mrazničky Liebherr jsou, po jejich vyrobení, testovány pro jejich dlouhodobě spolehlivý provoz. Přesné zpracování, inovativní nápady a konstrukční prvky jsou sladěny tak, aby spolu tvořili harmonický celek splňující nejvyšší kritéria. Použitím automatického výrobníku ledu IceMaker budete mít vždy připravené kostky ledu té nejlepší kvality pro chlazené nápoje. Chladničky a mrazničky Liebherr jsou nepřekonatelné díky inovativním nápadům, špičkové kvalitě a nadčasovému designu. Pro více potěšení a radisti z čerstvých potravin.