Liebherr: „Inovativní značka roku 2013“a „Nejlepší vestavěná lednička 2013“ | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Liebherr: „Inovativní značka roku 2013“a „Nejlepší vestavěná lednička 2013“

21.08. 2013, Tisková zpráva

Po úspěšném startu své nové generace vestavěných spotřebičů získal Liebherr prestižní ocenění Plus X Award za “Nejvíce inovativní značku”. Toto je nejvyšší možné hodnocení v největší evropské soutěži Plus X Award, která oceňuje nejkvalitnější produkty, inovativní technologie a značky.

Kromě inovativní technologie a značky obdržel Liebherr ocenění Plus X Award za “Nejlepší vestavěnou chladničku 2013” BioFresh, IKBP 3554.

Komise renomovaných expertů uděluje pečeť kvality za výjimečný výkon v sedmi různých kategoriích: inovaci, vysoké kvalitě, designu, uživatelském pohodlí, funkčnosti, ergonomii a ekologii. Liebherr přesvědčil, že je jedničkou v pěti ze sedmi jmenovaných kategorií. Pečeť kvality Plus X Award slouží spotřebitelům jako vodítko při výběru nového zboží.

Již několik let, je prestižní cena Plus X Award udělována firmám za zvýšení kvality a přidanou hodnotu jejich produktů. Ocenění ukazuje preciznost a skutečnou přidanou hodnotu pro zákazníka.

V roce 2013 se společnost Liebherr zavázala zaměřit se ve svém vývoji na výrobky zaručující čerstvost, jednoduchost použití a
ekologický provoz.