Liebherr představuje kvalitu, design a inovace na veletrhu IFA 2013 | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Liebherr představuje kvalitu, design a inovace na veletrhu IFA 2013

09.08. 2013, Tisková zpráva

Veletrh IFA bude probíhat ve dvou výstavních arénách pro veřejnost a v jedné specializované na prodej. Všechny pavilóny se budou zaměřovat na kvalitu, atraktivitu, design a inovace. Odborné maloobchodní centrum Liebherr bude poskytovat našim obchodním partnerům nejen důležité informace, ale také expertní poradentství o všech nových produktech.

Ústředními komunikačními tématy našeho stánku bude Energetická účinnost, technologie BioFresh (zajišťuje mimořádně dlouhotrvající svěžest) a NoFrost (za pomocí ventilátoru zajišťuje rychlé zchlazení potravin ? již žádné odmrazování). Zlatý hřeb roku 2013 na stánku Liebherr budou naše vysoce moderní chladničky na víno.

V jednom z veřejných pavilonů předvede Liebherr řadu unikátních produktů s důrazem na energickou účinnost a technologii BioFresh. V expozici ?Walk of Technology? jsou z jednotlivých chladniček vytvořená umělecká díla. K dispozici bude také fotogalerie a filmová projekce.Pomoc návštěvníkům přežít jejich horký a hektický den na veletrhu pomůže ledový bar Liebherr, který bude servírovat chutné a osvěžující zmrzliny.

Věříme, že návštěva stánku 201 v hale 2.1 bude stát za to.

Společnost Liebherr se na Vás těší na veletrhu IFA 2013.