Sériová výroba modelu Liebherr ve stylu břidlice z designové řady CoolVision | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Sériová výroba modelu Liebherr ve stylu břidlice z designové řady CoolVision

06.06. 2011, Produktová novinka

Na výstavě ifa 2010 představila firma Liebherr šest různých povrchových úprav, které jsou součástí designové řady CoolVision. Povrchové materiály jsou nadčasové a elegantní na jedné straně a odvážné svým vzhledem na straně druhé. V některých případech zvýrazňují přiroze-nou svěžest výrobků a jindy vytvářejí kontrast.

Břidlice, po tisíciletí lisovaná a tvarovaná přírodou, tvoří harmonickou syntézu s bočními stěnami, a navozuje tak pocit klidu a pohody.
Liebherr plánuje zahájení sériové výroby této chladničky BioFresh s břidlicovou povrchovou úpravou.

Nová volně stojící chladnička KBs 3864 s břidlicovou přední stěnou v energetické třídě A++ nabízí tři klimatické zóny v kompaktním prostoru. Prostorný čtyřhvězdičkový mrazáček pro bezpečné, dlouhodobé skladování potravin. Chladicí část se pyšní vybavením skleněnými policemi GlassLine, policí na láhve pro všestranné použití a LED osvětlením. Dvě vysoké zásuvky BioFresh, které se vysouvají na teleskopických kolejnicích, umožňují skladování mnoha typů potravin až třikrát delší dobu než klasické přihrádky v chladicí části. Špičková elektronika v kombinaci s optimalizovanými chladicími komponenty je zárukou maximální energetické účinnosti.

Tyto spotřebiče s přední stěnou ve stylu břidlice dokonale zapadají do moderního kuchyňského prostředí. Držadla jsou integrovaná v boční stěně a zepředu nejsou viditelná, takže výsledkem je dokonalý design.
Ovládací prvky spotřebičů jsou umístěné za dveřmi. Moderní a přesný elektronický dotykový systém je přehledně uspořádaný a jeho použití je snadné. Vynikající design do nejmenšího detailu.