Nové kombinované chladničky s mrazákem nahoře od Liebherru jsou to nejlepší pro pohodlí | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Nové kombinované chladničky s mrazákem nahoře od Liebherru jsou to nejlepší pro pohodlí

07.12. 2010, Produktová novinka

Stručně řečeno:
Když přijde na chlazení a mrazení, zvláště pro malé domácnosti, kombinované chladničky s mrazákem nahoře přijdou vhod.

Nové kombinované chladničky s mrazákem NoFrost nahoře CTN(esf)3213 a CTN(esf) se mohou pochlubit řadou pohodlných funkcí zahrnující skleněné výškově nastavitelné poličky GlassLine s nerezovými lištami, GlassLine dveřní interiér řady Comfort a velký zeleninový koš (u CTN(esf) na kolečkách). Oba spotřebiče náleží do energetické třídy A+.
Přesné a nezávislé teplotní ovládání chladící a mrazící části je dosaženo s DuoCooling, které vytváří ideální chladící podmínky pro skladování potravin. S DuoCooling nedochází k výměně vzduchu mezi chladící a mrazící částí, a tak se zabraňuje prolínání zápachu a osychání mezi jednotlivými částmi a namrzání potravin v chladicí části

Nové modely CTP(esf) 3016 a CTP(esf) 3316 jsou v energetické třídě A++, dodávají největší pohodlí a jsou energeticky nejúspornější. Přesný elektronický kontrolní systém s funkcí MagicEye a LCD displayem je umístěn za dveřmi mrazící části a nabízejí vysoce kvalitní vlastnosti jako například výškově nastavitelné GlassLine poličky s nerezovými lištami, skleněný GlassLine dveřní interiér řady Comfort a prostorný zeleninový koš.