Praktické, úsporné a pohodlné – nové podstavné spotřebiče od Liebherru | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Praktické, úsporné a pohodlné – nové podstavné spotřebiče od Liebherru

07.12. 2010, Produktová novinka

Stručně řečeno:
V moderní kuchyni jsou čerstvé potraviny ihned po ruce díky podstavným spotřebičům. Tyto spotřebiče mají výškově nastavitelné vybavení, které se snadno přizpůsobí pracovní desce a lehce se tak sladí s kuchyňskou linkou.

Nový model UIK 1550 řady Premium, s pevným uchycením dveří, nabízí prvotřídní vybavení s vytahovacím vozíkem, který se vysouvá na teleskopických kolejnicích a zasune se automaticky. Zeleninový koš, který je umístěn ve vytahovacím vozíku může být přizpůsobený požadavkům každého zákazníka vložením dělící desky. Láhve mohou být bezpečně a vhodně uloženy do prostoru na ukládání lahví, který je též součástí vozíku. Další úložný prostor je umístěn pod zeleninovým košem tak aby bylo dostatek místa na další potraviny.

Dvě skleněné police jsou plně vysouvatelné na nerezových teleskopických výsuvech, tak že potraviny mohly být bezpečně uloženy a snadno přístupné. Tento systém nabízí výborný přehled o skladovaných potravinách, maximální pohodlí a uživatel tak má všechny potraviny na dosah.

LED osvětlení je nainstalováno do interiéru a zajišťuje perfektní osvícení a díky kombinaci přesného elektronického kontrolního systému a vhodných chladících součástí náleží tento spotřebič do nejvyšší energetické třídy A++.
Sokl Vario umožňuje až 50 mm nastavení výšky pro přesnou podstavbu a tímto se stává ideálním pro vestavbu do výšky 820-870 mm. Nastavitelná výška i zadních nohou může být pohodlně a jednoduše ovládána zpředu.