Side-by-side přístroje od Liebherru: centrum pro ukládání potravin ve velkém stylu | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Side-by-side přístroje od Liebherru: centrum pro ukládání potravin ve velkém stylu

07.12. 2010, Produktová novinka

Stručně řečeno:
Side-by-side spotřebiče od Liebherru jsou perfektním řešením pro uchování potravin čerstvých ve velkém stylu. Nejen že jsou dostatečně prostorné, ale nabízejí také různé vnitřní klimatické zóny pro skladování potravin.

Zdravé stravování je současným trendem vaření a v nejlepším případě se vyžaduje dostatek čerstvých surovin, které jsou skladovány v optimálních podmínkách a elegantně připravované. Nová Side-by-side SBSes 7165 PremiumPlus s pěti klimatickými zónami a řadou zajímavých funkcí je nutností pro potraviny a také pro rodiny.

Velkorysá chladící část nabízí dostatek místa pro každodenní čerstvé potraviny a skleněné GlassLine poličky lze upravit tak, aby splňovaly požadavky na uskladnění potravin různých velikostí. Dva LED světelné sloupky jsou umístěny zároveň s vnitřní stranou pro osvětlení interiéru chladničky a ventilátor s funkcí SuperCool zajišťuje velmi rychlé chlazení i pro velké množství potravin.

Tyto spotřebiče jsou vybaveny inovativní BioFresh-Plus technologií od Liebherru, která zajišťuje třikrát delší čerstvost potravin než tradiční chladící část. Zahrnuje tři BioFresh zásuvky, které se vysouvají na teleskopických kolejnicích a umožňují tak různým typům potravin být skladovány v různých podmínkách, které více zachovávají vitamíny, vůni a vzhled. Horní BioFresh zásuvka může být nastavena na 0°C (na tu samou teplotu jako ostatní zásuvky) nebo může být nastavena na -2°C, což je ideální teplota pro skladování ryb a mořských plodů. Když uživatel potřebuje skladovat exotické ovoce, tato BioFresh zásuvka může být také nastavena na 6°C.
A protože teplota není jediným faktorem, který se podílí na udržení čerstvosti potravin, všechny tři zásuvky mohou být použity jako hydro-safes (vlhké prostředí) nebo dry-safes (suché prostředí). Ovoce a zelenina při vysoké vlhkosti zůstane čerstvá třikrát delší dobu, zatímco suché prostředí je ideální pro skladování masa, ryb a mléčných výrobků.

NoFrost mrazící část s automatickým výrobníkem ledu IceMaker dává přístroji profesionalitu. Potraviny jsou zmrazené chlazeným vzduchem za pomoci ventilátoru, čímž se eliminuje vlhkost, která udržuje mrazící část bez námrazy a rozmrazování je tak již minulostí.
V neposlední řadě chladicí část na víno nabízí dva prostory na víno, které mohou být nastaveny individuálně na požadovanou teplotu od 5°C do 20°C, která umožňuje skladování červeného, bílého vína a dokonce i šampaňského a to vždy v jejich ideální teplotě vhodné pro servírování. Vnitřní prostor části na víno se může pochlubit LED osvětlením s přizpůsobivou stmívací funkcí, která může být zapnuta pro prezentaci vín a tónované izolační sklo poskytuje ochranu před škodlivým UV zářením.