Top design: GlassEdition od Liebherru | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Top design: GlassEdition od Liebherru

07.12. 2010, Produktová novinka

Stručně řečeno:
GlassEdition spotřebiče jsou perfektním řešením pro začlenění do moderního kuchyňského prostředí. Představují vysoce kvalitní, bezrámové skleněné dveře v černé nebo bílé. Tyto nové chladničky Vás zaujmou na první pohled.

Sklo je nadčasový, elegantní povrchový materiál pro použití do současných kuchyní, nejen snadné na úklid, ale také odolné proti poškrábání.

GlassEdition 2011 od Liebherru zahrnuje dvě kombinované chladničky BioFresh a dvě volně stojící chladničky BioFresh v elegantní bílé nebo klasické černé. Jejich bezrámové skleněné dveře umožňují tomuto spotřebiči perfektně zapadnout do každého moderního kuchyňského prostředí. Sklo, s vysoce kvalitním povrchem, zrcadlí okolí.
Madla jsou umístěna po straně tak, aby nebyly viditelné zpředu a chladnička působila perfektním designovým dojmem. Mezera mezi dveřmi chladící a mrazící částí je zmenšena na minimum.

Boční stěny, u přístrojů z Glass Edition s černými dveřmi mají nerezový vzhled, zatímco u přístrojů s bílými dveřmi mají bílý povrch.
Designová kvalita pokračuje i v interiéru, a to s vysoce kvalitním skleněným GlassLine vybavením a nerezovými lištami.

Unikátní systém tlumeného uzavírání dveří SoftSystem zajišťuje jemné zavírání i při plném naložení dveří. Dveře se automaticky zavřou, pokud jsou otevřené pod úhlem 45° .
Ovládání spotřebičů jsou zabudovány za dveřmi. Přesný a nejmodernější elektronické dotykové ovládání Touch je přehledný a jednoduchý na použití. Přesvědčivý design zpracovaný do nejmenších detailů.