Nápadité vaření a zdravá výživa s BioFresh od Liebherru | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Nápadité vaření a zdravá výživa s BioFresh od Liebherru

07.12. 2010, Produktová novinka

Stručně řečeno:
BioFresh nabízí klimatické zóny umožňující, aby potraviny různých druhů mohly být skladovány až třikrát déle než v klasické chladící části.

Čerstvost, bohatství vitamínů a rozmanitost – to jsou nezbytné ingredience pro současný trend zdravé výživy. Čím čerstvější výrobek je, tím vyšší je jeho nutriční hodnota. Cílem je zachování cenných vitamínů, chutného vzhledu a svěží chuti potravin, pro které jsou správná vlhkost, kterou lze nastavit a konstantní teplota těsně nad 0°C při jejich skladování velmi důležité. BioFresh řeší právě toto.

Liebherr nabízí technologii BioFresh pro téměř každou potřebu. Všechny Liebherr spotřebiče s BioFresh jsou v nejvyšších třídách energetické účinnosti A+ a A++ a dokazují, že pohodlí a energetická úspora mohou jít ruku v ruce.
Mezi nové přístroje patří kombinované chladničky BioFresh CBP(esf) 3613 a CBP(esf) 4013 Comfort, patřící do třídy energetické účinnosti A++ a model CBPesf 4033 v A+++. Modely poskytují dostatečně velkou chladící část s hladkými vnitřními stěnami a skleněné poličky GlassLine zajišťující mnoho prostoru pro uskladněné potraviny. Dvě velmi vysoké BioFresh zásuvky se bez námahy vysouvají na teleskopických kolejnicích a zaručují dlouhodobou čerstvost potravin. Vlhkost v dolní zásuvce BioFresh je nastavitelná.

Dvě nové kombinované chladničky CBNgb 3956 a CBNgw 3956 GlassEdition BioFresh jsou poslední designovou perličkou. Jejich bezrámové skleněné dveře umožňují, že se perfektně hodí do každé moderní kuchyně. Sklo, s vysoce kvalitním povrchem, zrcadlí okolí. Madla jsou umístěna po straně tak, aby nebyly zpředu viditelné a chladnička působila perfektním designovým dojmem. Mezera mezi dveřmi chladící a mrazící částí je zmenšena na minimum. U spotřebičů z GlassEdition s černými dveřmi jsou boční strany nerezového vzhledu, zatímco boční stěny u spotřebičů v bílém provedení mají bílý povrch.

Kombinovaná chladnička CBNes 5167 PremiumPlus s BioFresh – Plus získala ocenění „reddot design award winner 2010“ a v Plus X Award ocenění „Nejlepší výrobek roku 2010“ v kategorii kombinovaných chladniček. Tato kombinovaná chladnička s BioFresh je 75 cm široká a spojuje velký prostor s nejvyšší úrovní pohodlí. Interiér chladící části je osvětlen LED sloupky. V boční stěně, zároveň s její povrchem jsou zabudovaná LED bodová světla, která osvětlují BioFresh zásuvky a další LED světla zajišťují perfektní osvětlení mrazící části. V horní BioFresh zásuvce může být teplota elektronicky nastavena podle potřeby na -2◦C pro ideální skladování ryb a mořských plodů, na 6◦C pro exotické ovoce nebo na 0◦C pro maso, mléčné výrobky, ovoce a zeleninu. Obě BioFresh zásuvky mohou být použity jako dry-safe (suché prostředí) nebo hydro-safe (vlhké prostředí). Unikátní systém tlumeného uzavírání dveří SoftSystem zajišťuje jemné zavírání i při plném naložení dveří. Dveře se automaticky zavřou, pokud jsou otevřené pod úhlem 45° .

Nové centrum čerstvých potravin od Liebherru CBNes 6256 získalo ocenění „Nejlepší z nejlepších 2010 reddot design award“, ocenění Plus X Award pro „Vysokou kvalitu, design a uživatelsky přívětivý“ a titul „Nejlepší výrobek roku 2010“ v kategorii Side-by-Side kombinované chladničky.

Vnitřní prvky jsou harmonicky sladěny s designovými elementy jako skleněné GlassLine poličky a regály s pevnými hliníkovými lištami. Vysoce kvalitní interiér se ještě více umocňuje dokonalým osvětlením využívajícím inovativní technologii LED osvětlení. V chladicí části se nacházejí dvě LED světla, která jsou kombinována se zabudovaným osvětlením ve stropě. Pro ideální přehled o potravinách uložených v BioFresh zásuvkách, jsou zásuvky osvětleny LED bodovými světly. V případě vytažení mrazících zásuvek, se rozsvítí integrované LED diody a osvětlí tak v zásuvkách vložené potraviny.
Elegantní, přesný MagicEye systém s inovativním a praktickým dotykovým ovládáním Touch je uživatelsky přívětivý a zajišťuje přesné řízení teploty. Všechny funkce – SuperCool, SuperFrost a teplota – mohou být jednoduše ovládány dotekem prstu na elektronickém panelu.

Dvě integrované BioFresh zásuvky se bez námahy vysouvají na teleskopických kolejnicích. Přesné dodržování teploty spolu s nastavitelnou vlhkostí zaručuje extra dlouhou čerstvost potravin. V BioFresh klimatu, mohou různé typy potravin zůstat čerstvé až třikrát déle než v tradiční chladící části. Vzhled, chuť a vitamíny uložených potravin jsou optimálně zachovány.
Dvě samozavírací mrazící zásuvky umístěné na vysoce kvalitních teleskopických kolejničkách jsou vybavením, pro které je spolu s profesionální NoFrost technologií odmrazování minulostí. Integrovaný výrobník ledu IceMaker zajišťuje perfektní kostky ledu pro každou příležitost, které vzájemně nepřimrzají díky systému TwistTray. Filtr na vodu zajišťuje nejlepší kvalitu vody pro ledové kostky.